Zwrot opłaty za dostawę w aplikacji pocztowej w wysokości 100 USD i 25 USD rabatu za polecenie

Category: Możesz Uzyskać
17 lutego 2021

3 lipca 2018 przez MM Team 1 komentarz

Aplikacja Postmates oferuje nowym użytkownikom kredyt w wysokości 100 USD na poczet usług dostawy z dowolnej restauracji lub sklepu do domu lub biura.

Dodatkowo otrzymasz 25 $ kredytu Postmates za dostawy dla każdego nowego użytkownika, którego polecisz Postmates.

Po prostu wprowadź kod promocyjny RYAC podczas zakładania bezpłatnego konta pocztowego, aby otrzymać 100 $ kredytów na opłatę za dostawę do wykorzystania na przyszłe dostawy (ważne przez 7 dni).

Jak działa dostawa na żądanie dla korespondentów

Postmates zapewnia całodobowe usługi dostawy na żądanie z dowolnej restauracji lub sklepu w San Francisco, Nowym Jorku, Chicago, DC, LA, Austin, Bostonie, Seattle i wielu innych miastach w Stanach Zjednoczonych.

Po prostu wybierz sklep lub restaurację, wybierz produkty, które chcesz dostarczyć i zamów je do dostawy.

Pobieranie i używanie aplikacji Postmates na urządzenia z systemem Apple iOS lub Android jest bezpłatne.

Możesz także zarejestrować się online i zamawiać bezpośrednio z witryny Postmates.com.

Dodatkowo, po zarejestrowaniu się i wprowadzeniu kodu polecającego innego użytkownika na nowym koncie, otrzymasz 100 $ kredytów na bezpłatną dostawę do wykorzystania na przyszłe dostawy.

Zwrot opłaty za dostawę nowego użytkownika w wysokości 100 USD

1. Po prostu zarejestruj się w aplikacji Postmates za darmo (kod polecający 100 $ bonusu jest automatycznie wprowadzany przez ten link).

2. Następnie wprowadź kod promocyjny RYAC w sekcji „Wprowadź kod promocyjny aplikacji, aby otrzymać 100 $ premii za rejestrację w postaci darmowych kredytów na dostawę.

3. Twoja premia w wysokości 100 $ zostanie natychmiast dodana i automatycznie zastosowana do przyszłych dostaw przez maksymalnie 7 dni po rejestracji.

Program poleceń pocztowych w wysokości 25 USD za dostawy

Po pobraniu aplikacji Postmates możesz uzyskać dostęp do swojego kodu polecającego, aby udostępnić go nowym użytkownikom.

Otrzymasz 25 $ kredytu Postmates za dostawy dla każdego z Twoich poleconych po zakończeniu ich pierwszej dostawy.

Kredyt za polecenie w wysokości 25 USD jest dobry za 25 USD z całego zamówienia Postmates, w tym kosztów żywności, tylko w przypadku dostaw.

Dodatkowo, Twoi poleceni otrzymają zwrot opłaty za dostawę w wysokości 100 $ zaraz po dołączeniu (ważny przez 7 dni), więc wszyscy skorzystają.

Informacje o usługach i opłatach w zakresie doręczeń pocztowych

Postmates działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Obecnie świadczą usługi dostawy w San Francisco, Nowym Jorku, Chicago, Waszyngtonie, Los Angeles, Austin, Bostonie, Seattle i wielu innych miastach w USA

Mogą dostarczyć dowolne produkty w sklepie lub restauracji w Twoim mieście, w tym alkohol w wielu miastach.

Ich dostawy są realizowane na rowerach, samochodach, skuterach i ciężarówkach.

Opłaty za dostawę zaczynają się od 5 USD i są określane na podstawie odległości od odbioru do nadania oraz pojemności platformy.

Dodatkowo do ceny zakupu Twoich produktów doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 9%.

Obszary doręczeń dla korespondentów Postmates zapewnia dostawę w wielu miastach w następujących stanach:

  • Arizona
  • KaliforniaKoloradoDystrykt KolumbiiFlorydaGruzjaIllinoisKansasMarylandMassachusettsMinnesotaMissouriNevadaNew JerseyNowy JorkKarolina PółnocnaOhioOklahomaOregonPensylwaniaTennesseeTeksasVirginiaWaszyngtonWisconsinMożesz być także zainteresowany usługą dostawy artykułów spożywczych Instacart, aby uzyskać dodatkowe oszczędności na dostawach artykułów spożywczych.

    Wypróbuj Postmates, aby uzyskać zwrot opłaty za dostawę w wysokości 100 USD po dołączeniu oraz 25 USD za zamówienie na dostawę za każdego nowego poleconego użytkownika.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy