Test wstępny TSA za darmo? 28 sposobów, aby to zdobyć (nie tylko karty kredytowe) [2020]

Category: Więc Możesz
17 lutego 2021

Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów. Firma UponArriving nawiązała współpracę z CardRatings w zakresie obsługi produktów kart kredytowych. UponArriving i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.

TSA Pre-Check oferuje kilka wspaniałych korzyści, dzięki którym można znacznie szybciej pokonywać lotniska. I tak naturalnie wiele osób zastanawia się, w jaki sposób mogą uzyskać wstępny czek TSA bez wydawania na to gotówki. W tym artykule przeprowadzę Cię przez kilka różnych sposobów bezpłatnego uzyskania wstępnego sprawdzenia TSA.

Większość z tych metod wymaga używania kart kredytowych, takich jak Chase Sapphire Reserve, ale nie wszystkie z nich to robią. Wyjaśnię również, dlaczego możesz NIE chcieć korzystać z TSA Pre-Check i dlaczego możesz rozważyć skorzystanie z innych programów, takich jak Global Entry.

Spis treści

Co to jest kontrola wstępna TSA?TSA Pre-Check to specjalny program Trusted Traveler, który umożliwia przyspieszony dostęp przez ochronę lotniska. Na ponad 200 lotniskach i ponad 60 liniach lotniczych będziesz mógł wejść do krótszej linii bezpieczeństwa, a po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa otrzymasz specjalne przywileje, takie jak:

 • Nie zdejmuj butów, paska i lekkich kurtek
 • Brak konieczności wyjmowania elektroniki z bagażu podręcznego Brak konieczności wyjmowania płynów z bagażu podręcznego Unikanie natrętnego skanera ciała Nie każdy terminal lotniczy ma TSA Pre-Check, więc nie zawsze będzie w stanie z niego korzystać, ale jeśli można, to często sprawiają, że doświadczenie lotnisko sposób mniej stresujące, nie wspominając można zaoszczędzić dużo czasu.

  Sposób działania jest bardzo prosty. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest złożenie wniosku online (proces ubiegania się o TSA Pre-Check nie jest wcale trudny).

  Po złożeniu wniosku należy stawić się na osobistą wizytę, która obejmuje sprawdzenie przeszłości i pobranie odcisków palców / zrobienie zdjęcia. W tym momencie normalnie zapłaciłbyś 85 $ opłaty za wniosek, która wystarcza na pięć lat.

  Następnie, jeśli zostaniesz zatwierdzony, w ciągu kilku tygodni otrzymasz numer znanego podróżnego. Następnie wprowadzisz swój numer znanego podróżnego do swojego planu podróży lub profilu dla osób często podróżujących i za każdym razem, gdy lecisz, będziesz uprawniony do wstępnej kontroli.

  Wskazówka: Zawsze dokładnie sprawdź, czy Twój Znany Numer Podróżnego znajduje się w Twoim profilu dla osób często podróżujących, zwłaszcza jeśli lecisz samolotem Southwest, ponieważ czasami może on „zniknąć.

  Nie za każdym razem otrzymasz wstępną kontrolę, ale w około 95% do 98% przypadków zobaczysz logo kontroli wstępnej na swojej karcie pokładowej po odprawie i to wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w odprawie wstępnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie TSA Pre-Check, kliknij tutaj.

  Jak uzyskać bezpłatny test wstępny TSAPoniżej omówię różne sposoby bezpłatnego uzyskania wstępnego sprawdzenia TSA. Większość jest oczywiście z kartami kredytowymi, ale istnieje kilka sposobów, aby to uzyskać.

  1. Losowo wydanePierwszym sposobem bezpłatnego sprawdzenia wstępnego TSA jest losowe wystawienie go za darmo. TSA lubi wprowadzać ludzi do swojego programu kontroli wstępnej, dlatego czasami po odprawie automatycznie dodaje do karty pokładowej wstępną kontrolę. Słyszałem, że jest to bardziej powszechne u osób starszych, ale może się to zdarzyć prawie każdemu.

  2. Korzyści wojskowe TSA Pre-CheckCzłonkowie sił zbrojnych mogą skorzystać z kontroli wstępnej. Wystarczy wpisać swój numer identyfikacyjny DoD, który znajduje się na odwrocie wspólnej karty dostępu w polu „znany numer podróżnego w rezerwacji lotu lub podczas aktualizacji profilu Defence Travel System na potrzeby podróży służbowych.

  Kwalifikujący się federalni cywile Departamentu Obrony mogą również ominąć proces składania wniosków, wyrażając zgodę.

  3. Wymień mile lub punkty na test wstępny TSAIstnieje wiele programów dla osób często podróżujących, które pozwalają na wykorzystanie punktów w ramach TSA Pre-Check (lub Global Entry), dzięki czemu nie musisz odkładać żadnej gotówki. W wielu (jeśli nie we wszystkich) przypadkach ten rodzaj wymiany nie zapewnia najlepszej wartości Twoich mil / punktów, więc możesz chcieć je przekazać.

  Oto kilka przykładów, jak w przeszłości można było wykorzystać punkty do kontroli wstępnej TSA. Pamiętaj, że ceny mogą ulec zmianie:

  • Club Carlson: 65 000 punktów za kontrolę wstępną TSA
  • Delta Airlines: członkowie Platinum lub Medallion mogą uzyskać wpis Global Entry Hilton Honors: 30000 punktów Honors za test wstępny TSA IHG Rewards : Wymień 30 000 punktów na TSA Pre-Check Marriott Rewards: Wymień 25 000 punktów Marriott Rewards na TSA Pre-Check Orbitz Rewards: Członkowie Platinum mogą wybrać bezpłatne członkostwo TSA Pre-Check Radisson Rewards : Wymień 65 000 punktów na kontrolę wstępną TSA Southwest Rapid Rewards : Wymień 9000 punktów Rapid Rewards na TSA Pre-Check (nie jestem pewien, czy to nadal jest coś) United MileagePlus: Wykorzystaj 10000 mil do wstępnego sprawdzenia TSA4. Mieć 12 lat lub mniejJeśli jesteś dzieckiem (do 12 lat), nie będziesz musiał posiadać własnego członkostwa w TSA Pre-Check i możesz towarzyszyć swojemu rodzicowi / opiekunowi przez linię Pre-Check.

   Karty kredytowe, które oferują kontrolę wstępną TSAPoniżej znajdują się 24 karty kredytowe, które oferują bezpłatne członkostwo w TSA Pre-Check. Ale nie wszystkie te karty są tworzone jednakowo. W rzeczywistości wiele z tych kart może znacznie różnić się pod względem oferowanych korzyści i wiąże się z rocznymi opłatami w zakresie od około 90 do ponad 500 USD.

   Poniżej pokażę pełną listę kart kredytowych, które oferują usługę TSA Pre-Check, a następnie wyróżnię kilka najlepszych kart, które są oferowane w ramach Pre-Check. Pamiętaj, że kredyt TSA Pre-Check jest przyznawany na okres czterech lub pięciu lat z tymi kartami, więc zawsze sprawdzaj, czy otrzymujesz kredyt co cztery lub pięć lat.

   1. Karta BB&T Spectrum Travel Rewards
   2. Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards Karta Platynowa American Express Chase Sapphire Reserve Citi / AAdvantage Executive World EliteTM MasterCard® Karta Citi Prestige Karta firmowa Diners Club Carte Blanche Karta Expedia Rewards Voyager od Citi Karta kredytowa HSBC Cash Rewards Mastercard IHG Rewards Club Marriott Rewards Czarna karta MasterCard Karta MasterCard Gold Flagowa karta Rewards Navy Federal Visa Signature Nagrody Orbitz Karta PenFed Pathfinder Rewards American Express Provident World + Travel Radisson Reward Karta kredytowa SunTrust Travel Rewards World Elite Mastercard Karta United Explorer United MileagePlus Karta Visa Infinite® z rezerwą wysokościową US Bank Amerykańska karta FlexPerks Gold American Express® Karta Platynowa American Express

    Karta American Express Platinum jest jedną z kart premium na rynku. Karta jest absolutnie naładowana korzyściami, które obejmują takie rzeczy, jak wysoki bonus powitalny, elitarny status hotelu, pięciokrotna opłata za przelot, program luksusowych hoteli i oszczędności na lotach premium. To także najlepsza karta dostępu do poczekalni na lotnisku. Przeczytaj więcej o wszystkich niesamowitych korzyściach związanych z Kartą Platynową tutaj.

    Chase Sapphire Reserve

    Chase Sapphire Reserve to kolejna świetna karta kredytowa premium, która obejmuje również dostęp do poczekalni na lotnisku (choć nie tak dobry jak karta Platinum). Słynie z doskonałych kategorii premii w wysokości 3X na posiłki i podróże oraz z 300 dolarów kredytu na podróże, który pomaga zrównoważyć roczną opłatę w wysokości 550 dolarów.

    Jeśli nie chcesz płacić tak dużo za roczną opłatę, Chase Sapphire Preferred to świetna opcja (tylko z roczną opłatą 95 USD), ale obecnie NIE jest dostępna z pre-Check. Teraz, gdy Chase Sapphire Preferred ma wyższy bonus powitalny, wiele osób najpierw ubiega się o Chase Sapphire Preferred z planem uaktualnienia do Rezerwy w późniejszym terminie.

    Karta Capital One Venture

    Karta Venture nie jest kartą premium, jak dwie karty powyżej, ale jest to raczej karta kredytowa ogólnego użytku, która oferuje 2% zwrotu przy każdym zakupie. Ma znacznie łatwiejszą do zarządzania roczną opłatę w wysokości 95 USD, a teraz możesz przesłać swoje punkty niektórym partnerom w podróży, co znacznie zwiększa wartość karty.

    Karta United Explorer

    Karta United Explorer to doskonała opcja dla każdego, kto interesuje się lotami liniami United. Często zawiera świetny bonus powitalny, który możesz wykorzystać, a także ma jedne z najlepszych korzyści ze wszystkich kart kredytowych linii lotniczych pod wspólną marką. Należą do nich takie korzyści, jak: bezpłatne bagaże rejestrowane dla dwóch osób (nawet na lotach międzynarodowych), pierwszeństwo wejścia na pokład, zwrot 25% na zakupy w United, a co najważniejsze: dwa darmowe wejściówki do klubów United Clubs każdego roku.

    TSA Pre-Check za darmo dla seniorów? Test wstępny TSA nie jest bezpłatny dla seniorów. Jak wspomniałem wcześniej, możesz mieć szczęście i otrzymać losowo wystawiony czek wstępny za darmo. Jeśli masz 75 lub więcej lat, powinieneś być w stanie nosić lekką kurtkę i buty podczas przechodzenia przez kontrolę bezpieczeństwa, więc w wielu przypadkach masz formę wstępnej kontroli.

    Loty klasą biznes i pierwszą klasąNa wielu lotniskach będziesz mógł skorzystać z przyspieszonego pasa bezpieczeństwa, jeśli lecisz w kabinie premium, takiej jak klasa biznes lub pierwsza klasa. Czasami w takich przypadkach możesz nawet przejść przez linię Pre-Check, ale przynajmniej powinieneś być w stanie skorzystać z krótszych linii.

    Dlaczego NIE skorzystać z Pre-Check: Global EntryJeśli nie jesteś tego świadomy, Global Entry to niesamowity program, który umożliwia przyspieszony powrót do USA. Jeśli zdobędziesz Global Entry, te długie i kręte kolejki przez imigrację i odprawę celną staną się przeszłością (w większości przypadków), ponieważ będziesz w stanie przeskoczyć przez krótką kolejkę i przejść przez kioski Global Entry zamiast czekać tradycyjne linie otwarte dla publiczności.

    Z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że dzięki Global Entry uniknąłem dziesiątek godzin czekania w kolejce. A czekanie w kolejce (zwłaszcza po długich lotach do kraju) nie jest wcale zabawne. 25 minut oczekiwania po 15 godzinach lotu wydaje się dużo gorsze niż typowe 25 minut oczekiwania w DMV lub gabinecie lekarskim.

    Problem w Global Entry polega na tym, że jeśli go zdobędziesz, otrzymasz również test wstępny TSA. Większość kart kredytowych, które oferują kredyty na wyciągach za TSA Pre-Check, oferują również te kredyty za Global Entry które kosztują 100 USD. Więc zyskujesz większą wartość i więcej korzyści, jeśli użyjesz swojej karty kredytowej do Global Entry zamiast do Pre-Check.

    Wadą Global Entry jest to, że przejście przez proces aplikacji wymaga więcej wysiłku. Dzieje się tak, ponieważ głębiej zagłębiają się w twoje tło i wymagają od ciebie zaplanowania rozmowy kwalifikacyjnej (co jest trudniejsze do zaplanowania, ponieważ jest mniej miejsc rejestracji).

    Chociaż czasami możesz zaplanować rozmowę kwalifikacyjną przed sprawdzeniem na następny dzień, czasami może być konieczne odczekanie tygodni lub nawet miesięcy, aby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną do Global Entry.

    Ale jeśli uda ci się przejść przez sprawdzenie przeszłości i wywiad, Global Entry jest warte dodatkowej pracy, której wymaga. Warto również zauważyć, że istnieje „bezpłatna wersja Global Entry, którą można otrzymać pod nazwą Mobile Passport, czyli aplikacja, która zapewnia przyspieszony dostęp przez imigrację.

    Ostatnie słowoIstnieje wiele różnych sposobów darmowego wstępnego sprawdzenia. Karty kredytowe to najłatwiejszy i najbardziej niezawodny sposób na uzyskanie wstępnego czeku za darmo, ale powinieneś rozważyć Global Entry, ponieważ oferuje on korzyści z Pre-Check i wiele innych korzyści, aby ułatwić Ci życie jako podróżnika.

    Firma UponArriving nawiązała współpracę z CardRatings w zakresie obsługi produktów kart kredytowych. UponArriving i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart. Reklamodawca bankowy nie udziela ani nie zleca odpowiedzi. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy