Skąd wziąć bitcoiny

Category: Karty Kredytowej
17 lutego 2021

Wiele osób pyta: „Jak zdobyć bitcoiny? To, co szybkie i brudne, omówiono w naszym obszernym przewodniku: 40+ najlepszych sposobów kupowania bitcoinów

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem natychmiastowego zakupu bitcoinów za pomocą karty kredytowej lub debetowej jest Indacoin, gdzie możesz szybko i zwykle w ciągu 10 minut zdobyć 50 $ lub mniej bitcoinów.

Jednak możesz być nowy w całej koncepcji kryptowaluty, dlatego zalecamy nauczenie się kilku rzeczy.

Bitcoin jest niezwykle wzmacniający, ale także różni się od waluty, którą znasz i której używasz na co dzień.

Krok 1->Zacznij korzystać z Bitcoin

Zanim zaczniesz korzystać z Bitcoina, który wciąż jest eksperymentalny, ale działa bez żadnych zakłóceń od ponad ośmiu lat, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, aby bezpiecznie go używać i uniknąć typowych pułapek.

Po pierwsze, bitcoinów nie da się podrobić ani zawyżać.

Po drugie, możesz ich używać do wysyłania lub otrzymywania dowolnej kwoty pieniędzy, z kimkolwiek, w dowolnym miejscu na świecie, po bardzo niskich kosztach. Płatności Bitcoin są niemożliwe do zablokowania, a portfeli Bitcoin nie można zamrozić.

Po trzecie, z Bitcoinem możesz bezpośrednio kontrolować pieniądze bez przechodzenia przez stronę trzecią, taką jak bank lub Paypal.

Po czwarte, transakcji Bitcoin nie można cofnąć ani zwrócić. Powinieneś mieć do czynienia tylko z firmami lub osobami, którym ufasz.

Po piąteAby transakcja Bitcoin była ważna, musi zostać potwierdzona przynajmniej raz, ale najlepiej 6+ razy, zanim nastąpi i stanie się nieodwracalna.

Po szóste, Bitcoin nie jest anonimowy, ale dochodzi do upadku. Wszystkie transakcje Bitcoin są publicznie i trwale przechowywane w sieci, co oznacza, że ​​każdy może zobaczyć saldo i transakcje z dowolnego adresu Bitcoin.

Po siódme, bitcoiny możesz zdobyć, akceptując je jako zapłatę za towary i usługi lub kupując je od znajomego lub kogoś w pobliżu. Możesz je również kupić bezpośrednio z giełdy za pomocą konta bankowego.

Po ósme, na całym świecie rośnie liczba usług i sprzedawców akceptujących Bitcoiny. Możesz użyć Bitcoin, aby im zapłacić i ocenić swoje doświadczenie, aby pomóc uczciwym firmom uzyskać lepszą widoczność.

Po dziewiąte, branża Bitcoin zawsze się zmienia i istnieje wiele serwisów informacyjnych Bitcoin, które pozwalają być na bieżąco.

Po dziesiąte, uważaj na myląco podobny projekt Bcash, BCH, Bitcoin Cash.

Krok 2->Jak zdobyć portfel Bitcoin

Utworzenie pierwszego portfela Bitcoin jest proste. Dostępnych jest kilka wysokiej jakości portfeli mobilnych, stacjonarnych i hybrydowych. Jeśli chcesz dokładnie zbadać, możesz przeczytać nasz obszerny przewodnik, jak znaleźć najlepszy portfel Bitcoin.

Świetną ścieżką byłoby:

(1)portfel mobilny, taki jak Atomic Wallet (iPhone, Android).

(3)jeśli zdecydujesz się przechowywać duże ilości bitcoinów i chcesz mieć pewność, że są one całkowicie bezpieczne, użyj Zbrojowni.

Najlepsze mobilne portfele BitcoinAplikacje na iPhone’a i Androida są dostępne z popularnymi opcjami, w tym:

CopayCopay to portfel Bitcoin firmy Bitpay, dostępny na iOS, Android, Windows Phone, Linux, Max OS X i Windows. Ponieważ Copay jest dostępny na wielu platformach, łatwo jest korzystać z tego samego portfela lub kont na wielu urządzeniach.

Prosty, przejrzysty interfejs użytkownika Copay sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla nowych użytkowników Bitcoin. Copay to także dobra opcja dla firm ze względu na funkcję wspólnego konta, która wymaga podpisania każdej transakcji przez określoną liczbę użytkowników. Na przykład dwaj współzałożyciele mogliby utworzyć portfel 2 z 2, w którym obaj będą musieli podpisać każdą transakcję.

Atomic Wallet (Android)Atomic Wallet jest dostępny w Google Play i w pełni zoptymalizowany dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja zapewnia możliwość płynnego zarządzania i wymiany ponad 300 monet i tokenów. Klucze prywatne są szyfrowane na urządzeniu użytkownika i nigdy go nie opuszczają.

chlebak (Android)Breadwallet zaczynał jako najpopularniejszy portfel na iPhone’a, a teraz jest również dostępny dla urządzeń Adroid z systemem Android 6.0 lub nowszym. Prostota i łatwe w użyciu zabezpieczenia sprawiają, że jest to świetne miejsce do rozpoczęcia dla użytkowników, którzy są nowicjuszami w bitcoinie.

AirbitzAirBitz to kolejny portfel Bitcoin, który świetnie nadaje się do codziennego użytku. Jest zintegrowany z Foldem, co oznacza, że ​​możesz uzyskać 20% zniżki w Starbucks z poziomu portfela.

Airbitz zarządza kontami z nazwami użytkowników i hasłami, ale nie ma dostępu do Twoich środków. Ten rodzaj tworzenia kont jest łatwiejszy dla mniej technicznych użytkowników, którzy mogą mieć problemy z tworzeniem kopii zapasowych lub zrozumieniem nasion HD.

chlebak (iOS)Połączenie prostoty i bezpieczeństwa Breadwallet uczyniło go najpopularniejszym portfelem iOS. Użytkownicy iPhone’ów szukający swojego pierwszego portfela Bitcoin powinni uznać Breadwallet za łatwy do zrozumienia.

Najlepsze portfele oprogramowania BitcoinPortfele oprogramowania Bitcoin są pobierane na Twój komputer, dają Ci większą kontrolę i nie zależą od usług innych firm. Większość programowych portfeli bitcoin wymaga jednego dnia na pobranie łańcucha bloków, zanim będą one gotowe do użycia.

Najlepsze hybrydowe portfele BitcoinHybrydowy Bitcoin pozwala zarówno kontrolować klucze prywatne, jak i mieć łatwy w użyciu portfel internetowy.

CopayCopay to portfel Bitcoin firmy Bitpay, dostępny na iOS, Android, Windows Phone, Linux, Max OS X i Windows. Ponieważ Copay jest dostępny na wielu platformach, łatwo jest korzystać z tego samego portfela lub kont na wielu urządzeniach.

Prosty, przejrzysty interfejs użytkownika Copay sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla nowych użytkowników Bitcoin. Copay to także dobra opcja dla firm ze względu na funkcję wspólnego konta, która wymaga podpisania każdej transakcji przez określoną liczbę użytkowników. Na przykład dwaj współzałożyciele mogliby utworzyć portfel 2 z 2, w którym obaj będą musieli podpisać każdą transakcję.

Najlepsze portfele internetowe BitcoinPortfele internetowe Bitcoin są najłatwiejsze i najwygodniejsze w użyciu, ale są potencjalnie mniej bezpieczne niż powyższe opcje, ponieważ klucze prywatne do Twoich bitcoinów są zwykle w posiadaniu strony trzeciej.

Ze względu na dużą liczbę naruszeń bezpieczeństwa, w których ludzie zgubili bitcoiny, nie zalecamy żadnego z obecnych portfeli internetowych Bitcoin. Niektórych portfeli można używać na urządzeniach mobilnych i komputerach. Zapewniają zalety portfela oprogramowania i są łatwe w użyciu na wielu urządzeniach.

Najlepsze portfele sprzętowe BitcoinPortfele sprzętowe Bitcoin są najbezpieczniejsze, ponieważ nie ujawniają kluczy prywatnych w sieci.

 • Portfel COLDCARD – tani, ultra-bezpieczny i sprzętowy portfel Bitcoin typu OpenSource
 • Portfel Ledger – oparty na karcie inteligentnej i odporny na złośliwe oprogramowaniePrzegląd portfela księgiOPENDIME – The Bitcoin Credit StickRecenzja OPENDIMEKrok 3->Jak zdobyć Bitcoiny

  Jak kupić Bitcoiny

  Biorąc pod uwagę tak zmienną cenę Bitcoin, wiele osób wydaje się być ciekawych, jak je zdobyć. Poniżej wymieniliśmy niektóre z najlepszych giełd.

  Jeśli chcesz przeprowadzić własne badania, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak kupić bitcoiny w dowolnym kraju. Oto nasze zalecenia:

  Coinbase to jedna z największych na świecie giełd Bitcoin. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, większości Europy i Singapurze mogą kupować bitcoiny za pomocą połączonego konta bankowego lub przelewu SEPA.

  Europejscy użytkownicy mogą kupować bitcoiny za pomocą bezpiecznych kart kredytowych lub debetowych 3D.

  Jeśli korzystasz z karty po raz pierwszy, otrzymasz telefon od Indacoin z 4-cyfrowym kodem, który należy wpisać na stronie zamówienia. Następnie należy wprowadzić 3-cyfrowy kod, który można znaleźć na wyciągu z karty online obok kwoty obciążenia.

  Będziesz mieć limit 50 USD na pierwszą transakcję, 100 USD na drugą transakcję dostępną po czterech dniach od pierwszego zakupu i 500 USD po ośmiu dniach od pierwszego zakupu. Całkowity limit na pierwszy miesiąc wyniesie 5000 USD, a następnie nie będzie żadnych ograniczeń.

  Ponieważ Twoja karta jest zweryfikowana, kryptowaluta jest wysyłana automatycznie w ciągu dziesięciu minut po dokonaniu płatności.

  SpectroCoin to kompleksowe rozwiązanie dla Bitcoin oferujące wymianę, kartę debetową i możliwość kupowania bitcoinów za pomocą kart kredytowych.

  Jak zarabiać bitcoinyWiele osób uważa, że ​​najlepszym sposobem na zdobycie bitcoinów jest zaakceptowanie ich jako zapłaty za produkty lub usługi, które już sprzedają. Po prostu daj swoim klientom opcję płatności w bitcoinach.

  Aby to ułatwić, możesz założyć konto handlowca Bitcoin, które umożliwia wysyłanie faktur i integrację płatności bitcoin na stronach zamówień w najpopularniejszych systemach koszyków online.

  • WeUseCoins Bitcoin Faucet – Zdobądź darmowe bitcoiny, które są dostarczane przez sponsorów
  • BitPay – (wysoce zalecane) – narzędzia handlowe i usługi związane z kontamiDarmowe pieniądze cyfrowe – zdobywaj darmowe bitcoiny, próbując aplikacji, wypełniając ankiety, oglądając reklamy i nie tylkoJobs 4 Bitcoin – Subreddit, gdzie możesz znaleźć pracęSatoshiDisk – pisz lub przesyłaj, udostępniaj i sprzedawaj swoje cyfrowe towary za bitcoiny. Darmowa usługa.Co to jest wydobywanie bitcoinów?Wydobywanie bitcoinów wymaga inwestycji w wyspecjalizowany sprzęt do wydobywania bitcoinów zaprojektowany do przetwarzania podwójnych rund weryfikacji hash sha256 z dużą prędkością.

   Rozpoczęcie pracy z wydobywaniem bitcoinów może być zniechęcającym przedsięwzięciem i stało się wysoce wyspecjalizowane, więc możesz zostawić to profesjonalistom z usługami wyszukiwania w chmurze Bitcoin.

   Niemniej jednak dostępnych jest wiele doskonałych systemów wydobywania bitcoinów.

   Ważne jest, aby podkreślić, że wydobywanie bitcoinów jest wysoce konkurencyjne i ryzykowne dla potencjalnych uczestników . Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku po wydobywaniu bitcoinów.

   Jeśli chcesz spróbować szczęścia w wydobywaniu bitcoinów, ten górnik bitcoinów jest prawdopodobnie najlepszą ofertą.

   Krok 4->Jak korzystać z Bitcoinów?

   Rozpoczęcie korzystania z bitcoinów może być ekscytujące, ponieważ jest to nowa technologia. Bitcoiny można wykorzystać do zakupu prawie wszystkiego, co chcesz. Usługi stomatologiczne, nowy samochód, podróże, a nawet luksusowe nieruchomości.

   Zalecamy przeszukanie poniższych katalogów handlowców Bitcoin, aby zlokalizować interesujących Cię sprzedawców. Możesz kupować karty podarunkowe za pomocą bitcoin i łatwo robić zakupy w większości sklepów, z których już korzystasz.

   Katalogi handlowców Bitcoin
  • Airbitz – znajdź przyjaznych dla Bitcoin sprzedawców blisko Ciebie i online
  • Open Bazaar – zdecentralizowany rynekCoinmap – znajdź przyjaznych dla bitcoin sprzedawców w pobliżuJedną z najlepszych rzeczy, które można kupić za Bitcoin, są usługi wirtualnej sieci prywatnej (VPN), które zapewniają bezpieczeństwo ruchu internetowego. Zebraliśmy obszerną listę VPN, które możesz kupić za Bitcoin.

   Innym narzędziem, które wiele osób lubi kupować, jest karta debetowa Bitcoin, która umożliwia załadowanie środków na karcie debetowej za pośrednictwem bitcoinów.

   Obrazy promocyjneCzy jesteś sprzedawcą lub wolnym strzelcem, który chciałby zacząć akceptować bitcoiny za towary lub usługi? Mamy kilka grafik o wysokiej rozdzielczości, które mogą Ci pomóc.

   To jest dokładnie typowy znak, który można również znaleźć na Wiki Bitcoin.

   Tylko, że jest w pełni skalowalnej formie PSD, więc nawet nadmuchanie go do dużych rozdzielczości do druku nie wyrządzi im szkody. Możesz je łatwo edytować.

   Wersja złotaNieco bardziej ekscytujące. Ta sama oferta: PSD i rozdzielczości są dostępne bez martwienia się o prawa autorskie, używając i modyfikując istniejący projekt monety. Skalowanie PSD o więcej niż 500% jest w porządku, ale po tym może się rozmyć.

   • Pełne PSD
   • 1680 pikseli – wysoka rozdzielczość168 pikseli – małe dla przycisków witryn internetowychKup karty podarunkowe za bitcoinyDostępne w Gyft i do wydania w:

    • AmazonkaDobroczynność
    • BitGive – fundacja non-profit, która przyjmuje darowizny od społeczności Bitcoin i dostarcza prezenty charytatywne na cele związane ze środowiskiem i zdrowiem publicznym na całym świecie.Krok 5->Bycie na bieżąco z aktualnościami Bitcoin

     Michael Casey i Paul Vigna z Wall Street Journal są autorami książki The Age of Cryptocurrency, która stała się bestsellerem w temacie Bitcoin.

     To może być świetna książka na początek, kiedy tworzysz intelektualne podstawy tej nowej technologii.

     Oto kilka dobrych miejsc, w których można być na bieżąco z wiadomościami i dyskusjami dotyczącymi bitcoinów:

     • Opinie bogatych i sławnych o Bitcoinie
     • Biblioteka naukowa – artykuły firm i naukowcówr / bitcoin – linki Bitcoin i dyskusja w społeczności Reddit@Bitcoin – Centrum społeczności Bitcoin na TwitterzeCrypto Research Report – Instytucjonalna analiza jakości branży kryptograficznejMWC – Dowiedz się czegoś nowego, takiego jak Mimble Wimble, jeśli chodzi o skalowalność, prywatność, anonimowość i zamienność.Wykresy Bitcoin – wykresy cenBitcoin Knowledge Podcast – wywiady z najlepszymi ludźmi w świecie BitcoinWeUseCoins ® 2011-2020 Hesiod Services LLC | Warunki | Prywatność

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy