R. Wanat-Szelenbaum i Gram. Barański powołani na wiceprezesów Pekao TFI

R. Wanat-Szelenbaum i Gram. Barański powołani na wiceprezesów Pekao TFI
Author:
27 lipca, 2020
Category: gielda

„Renata Wanat-Szelenbaum ma ponad 17-letnie doświadczenie przy sektorze finansowym. Od lat związana z bankowością oraz rynkiem kapitałowym. Do niej doświadczenie fachowe obejmuje zarządzanie ofertą produktową, zarządzanie sprzedażą, szkolenia necie sprzedaży i współpracę sposród partnerami biznesowymi i klientami. Od 2008 roku posiada tytuł CFA” – czytamy w komunikacie.

Od czerwca 2018 r. związana jest wraz z Grupą Banku Pekao S. A., w którym miejscu pełniła funkcję dyrektora departamentu rozwoju produktów i propozycji inwestycyjnej jak i równiez była odpowiedzialna za ofertę produktową oraz usługi dodane dla klientów bankowości prywatnej.

„Stawiam glównie na umocnienie współpracy sposród naszymi niniejszymi i przyszłymi dystrybutorami oraz klientami. Doświadczenie wyniesione wraz z Banku Pekao S. Zas. tylko pomoże w umocnieniu tej wspólpracy. Wierzę, że dzięki temu będziemy mogli zaoferować wlasnym klientom efektywne rozwiązania inwestycyjne odpowiadające pierwotnego oczekiwaniom” a mianowicie powiedziała Wanat-Szelenbaum, cytowana w komunikacie.

Bank podał, że Grzegorz Barański posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na terenie bankowości, controlingu oraz analiz i raportowania. Przez wiele lat (2013-2017) związany był zawodowo sposród Raiffeisen Bank Polska. Wraz z Grupą Agencji bankowej Pekao związany jest od czasu stycznia 2018 roku, w którym miejscu pełnił funkcję eksperta w biurze controllingu pionu bankowości prywatnej Banku Pekao S. A., zaś do Pekao TFI S. A. dołączył w październiku 2018 r. w funkcji dyrektora ds. kontroli inwestycji.

„Otoczenie, w którym funkcjonują TFI, nieustannie się zmienia. Implementowane są swieze regulacje, pojawiają się swieze wytyczne w relacjach sposród dystrybutorami, jakim sposobem również nowe obowiązki raportowe wobec klientów. Jestem przekonany, że dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu fachowo sprostamy naszym wyzwaniom” – powiedział Barański, cytowany po komunikacie.

Obecnie po skład zarządu Pekao TFI wchodzą: Adam Jenkins a mianowicie prezes, Jacek Babiński – wiceprezes powazny za pionek zarządzania aktywami, Renata Wanat-Szelenbaum – wiceprezes odpowiedzialna za pion sprzedaży i marketingu oraz Grzegorz Barański – wiceprezes powazny za pionek operacyjny.

Pekao TFI to najstarsze w polsce towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Trafia w skład Grupy Banku Pekao, który działa od czasu ponad 85 lat jak i równiez jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Aktywa zgromadzone w produktach Pekao TFI wynoszą ponad 20 mld zł.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy