Najlepsze firmy zajmujące się refinansowaniem kredytów studenckich

Category: Twoja Ocena
17 lutego 2021

Najlepsze stawki refinansowania kredytu studenckiego mogą się różnić w zależności od innych kryteriów

Publikujemy bezstronne recenzje produktów; nasze opinie są naszymi własnymi opiniami i nie mają na nie wpływu płatności, które otrzymujemy od naszych partnerów reklamowych. Dowiedz się więcej o tym, jak oceniamy produkty, i przeczytaj nasze oświadczenie reklamodawców dotyczące sposobu, w jaki zarabiamy.

W Stanach Zjednoczonych pożyczki studenckie są epidemią ogólnokrajową. Według Experian, Amerykanie mają średnio 35 620 dolarów długu z tytułu kredytów studenckich. Jeśli Twoje pożyczki mają wysokie oprocentowanie, saldo pożyczki może szybko wymknąć się spod kontroli.

Refinansowanie kredytu studenckiego może być mądrą strategią zarządzania zadłużeniem. Współpracując z prywatnym pożyczkodawcą, aby zaciągnąć pożyczkę na istniejący dług, możesz obniżyć stopę procentową, zmniejszyć miesięczną płatność, a nawet spłacić pożyczki wcześniej.

Najlepsze firmy zajmujące się refinansowaniem kredytów studenckich
 • Wiarygodny: najlepszy rynek refinansowania
 • RISLA: Ogólnie najlepszy Splash Financial: Najlepsza stopa procentowa SoFi: najlepsze korzyści Odkryj: Najlepsze bez opłat CommonBond: najlepsze opcje spłaty Citizens Bank: najlepszy dla pożyczkobiorców, którzy nie ukończyli studiów PenFed Credit Union: najlepsza dla pożyczek małżeńskich Laurel Road: Najlepsze refinansowanie pożyczki dla rodzicówNajlepszy rynek refinansowy: wiarygodny

  Przed refinansowaniem pożyczki studenckiej dobrze jest uzyskać wycenę od kilku różnych pożyczkodawców, aby uzyskać najlepsze warunki. Chociaż możesz to zrobić samodzielnie, jest prostszy sposób: możesz przejść przez rynek refinansowania.

  Dzięki Credible przesyłasz swoje dane tylko raz i otrzymujesz wyceny od wielu pożyczkodawców, bez wpływu na Twoją zdolność kredytową. Możesz porównać stopy procentowe i warunki pożyczki od nawet dziesięciu najlepszych pożyczkodawców i wybrać najlepszy dla swoich potrzeb. Po wybraniu pożyczki możesz wypełnić wniosek online.

  Możesz użyć Credible, aby uzyskać oferty na refinansowanie pożyczki federalnej, pożyczek prywatnych, a nawet pożyczek dla rodziców PLUS.

  Credible oferuje gwarancję najlepszej ceny. Jeśli po otrzymaniu wstępnie zakwalifikowanych opcji refinansowania kredytu studenckiego otrzymasz ofertę korzystniejszego oprocentowania od pożyczkodawcy spoza witryny Credible i refinansujesz u tego pożyczkodawcy po niższej stopie, otrzymasz nagrodę Best Rate 200 USD. Wcześniejsze 

  Usługa jest całkowicie darmowa. Zamiast pobierać opłaty od użytkowników, Credible zarabia na prowizjach za polecenie, jeśli pożyczasz pożyczkę za pośrednictwem jej strony internetowej. Wcześniejsze 

  Najlepszy ogólnie: RISLA

  Urząd ds. Pożyczek studenckich stanu Rhode Island (RISLA) wyróżnia się spośród innych pożyczkodawców refinansujących pożyczki studenckie ze względu na konkurencyjne stawki i znaczne korzyści, jakie oferuje pożyczkobiorcom.

  Pomimo nazwy RISLA, pożyczkobiorcy mogą refinansować pożyczki studenckie używane w szkołach wyższych w całym kraju. Możesz refinansować od 7500 do 250 000 USD. Wszystkie kredyty refinansowe mają stałe oprocentowanie, a od 14 września 2020 r.pożyczkodawca oferuje następujące oprocentowanie:

  • Stałe stawki: od 3,49 do 7,69% (w tym 0,25% rabatu za autopłatę)Korzyści

   Program refinansowania pożyczki studenckiej RISLA oferuje szeroki zakres korzyści, które wykraczają poza to, czego zwykle oczekujesz od prywatnych pożyczkodawców. Jego zabezpieczenia obejmują:

   • Spłata w oparciu o dochody: Jeśli nie stać Cię na płatności, możesz kwalifikować się do planu spłaty opartego na dochodach (IBR) RISLA. Dzięki tej opcji RISLA będzie opierać Twoje miesięczne płatności na Twoim dochodzie i wielkości rodziny, potencjalnie zmniejszając Twoje płatności. Wcześniejsze 
   • Całkowita i trwała niepełnosprawność: prywatni pożyczkodawcy zazwyczaj nie oferują zwolnienia z kredytu w przypadku niepełnosprawności; RISLA jest wyjątkiem. Jeśli nie jesteś w stanie pracować z powodu upośledzenia fizycznego lub umysłowego, możesz kwalifikować się do całkowitego i trwałego wypisu z tytułu niezdolności do pracy. Jeśli się kwalifikujesz, saldo pożyczki zostanie umorzone po przedłożeniu dokumentacji medycznej. Wcześniejsze  Odroczenie ukończenia szkoły wyższej: jeśli zdecydujesz się rozpocząć naukę w szkole wyższej, możesz odroczyć spłatę pożyczki do 36 miesięcy. Forbearance: jeśli jesteś bezrobotny lub masz inną nagłą sytuację, możesz kwalifikować się do zwolnienia. Jeśli się kwalifikujesz, możesz odroczyć spłaty jednorazowo do trzech miesięcy, do 12 miesięcy w okresie spłaty pożyczki. Wcześniejsze Dowiedz się więcej w naszej pełnej recenzji RISLA.

    Najlepsza stopa procentowa: Splash Financial

    Spośród wszystkich sprawdzonych pożyczkodawców, Splash Financial ma najniższe oprocentowanie refinansowania kredytu studenckiego. Od 31 lipca 2020 r.pożyczkodawca oferuje następujące stawki (najniższa stawka zawiera 0,25% rabatu autopłatnego):

    • Zmienna : od 1,99% do 7,10%
    • Stała : 2,88% do 7,27% Możesz wybrać okres kredytowania wynoszący pięć, osiem, 10, 12, 15 lub 20 lat. Musisz mieć co najmniej 5000 USD zadłużenia z tytułu kredytu studenckiego, aby refinansować je w Splash Financial, i nie ma maksymalnej kwoty pożyczki. Pożyczkodawca nie pobiera żadnych opłat za złożenie wniosku, opłat za rozpoczęcie działalności ani kar za przedpłatę. Wcześniejsze 

     Najlepsze korzyści: SoFi

     Jeśli chcesz pożyczkodawcy refinansującego, który oferuje kompleksowe korzyści, rozważ SoFi. Firma zapewnia solidne korzyści dla kredytobiorców refinansujących, w tym:

     • Ochrona przed bezrobociem : Jeśli jesteś zwolniony z pracy, możesz odroczyć dokonywanie płatności jednorazowo o trzy miesiące, maksymalnie o 12 miesięcy.
     • Coaching kariery : Uzyskaj dostęp do trenera kariery, aby uzyskać porady dotyczące prośby o podwyżkę, przygotowania do awansu lub budowania marki osobistej. Polecenia : Poleć znajomemu program pożyczkowy SoFi. Jeśli wystąpią o pożyczkę i zostaną zatwierdzeni, otrzymasz 300 USD. Porady finansowe : umów się na spotkanie z doradcą finansowym, aby uzyskać bezpłatne, spersonalizowane wskazówki dotyczące inwestowania, oszczędzania na emeryturę i budżetowania.Dzięki SoFi możesz refinansować zaledwie 5000 USD i nie ma maksymalnej kwoty pożyczki. Aby kwalifikować się do pożyczki, musisz mieć co najmniej stopień naukowy współpracownika. SoFi nie podaje publicznie swoich minimalnych dochodów ani wymogów kredytowych.

      Nie ma żadnych opłat za złożenie wniosku ani za złożenie wniosku, a od 30 września 2020 r. Obowiązują następujące stopy procentowe (w tym rabat za autopłatę):

      • Zmienna : 2,25% do 6,09%
      • Stała : od 2,99% do 6,09% Dowiedz się więcej o tym, jakie stawki mogą być dostępne dla Ciebie w SoFi i porównaj oferty wielu pożyczkodawców w Credible lub dowiedz się więcej o pożyczkach studenckich SoFi w naszej pełnej recenzji.

       Najlepsze bez opłat: Odkryj pożyczki studenckie

       Podczas gdy niektórzy pożyczkodawcy pobierają opłaty za rozpoczęcie, złożenie wniosku lub spóźnione, Discover jest inne. Nie pobiera żadnych opłat, nawet jeśli przegapisz płatność. Bez dodatkowych opłat jedyną opłatą, o którą musisz się martwić, są odsetki naliczane od Twojej pożyczki. Wcześniejsze 

       Dzięki Discover możesz kwalifikować się do pożyczki bez cosignera. Od 2 października 2020 r. Obowiązują następujące stopy procentowe (stawki uwzględniają rabat przy płatności automatycznej):

       • Zmienna : 1,87% do 5,87%
       • Stały : 3,49% do 6,99% Możesz refinansować od 5000 do 150 000 USD i możesz refinansować pożyczki, gdy jesteś jeszcze w szkole. Aby kwalifikować się do pożyczki, musisz mieć co najmniej 18 lat, zdać kontrolę kredytową i mieć możliwy do zweryfikowania dochód. Wcześniejsze 

        Dowiedz się więcej o pożyczkach studenckich Odkryj w naszej pełnej recenzji.

        Najlepsze opcje spłaty: CommonBond

        Jeśli szukasz pożyczkodawcy, który oferuje elastyczne opcje spłaty, CommonBond jest nie do pobicia. Dwie cechy wyróżniają CommonBond na tle innych pożyczkodawców:

        • Pożyczki hybrydowe : w przypadku pożyczki hybrydowej pierwsze pięć lat pożyczki ma stałą stopę procentową. Następnie pożyczka będzie miała zmienną stopę procentową. Takie podejście jest dobrym pomysłem, jeśli chcesz skorzystać z niskiego oprocentowania i jak najszybciej spłacić swoje pożyczki, ale jednocześnie zależy Ci na zabezpieczeniu kredytu o stałym oprocentowaniu.
        • Wytrwałość : jeśli masz problemy finansowe po utracie pracy lub otrzymaniu diagnozy lekarskiej, możesz odroczyć spłatę pożyczki do 24 miesięcy w okresie spłaty pożyczki – jest to najdłuższa opcja zwłoki oferowana przez dowolnego pożyczkodawcę. Możliwość pominięcia płatności bez wchodzenia w zwłokę może dać Ci czas na odzyskanie równowagi.Od 5 października 2020 r. CommonBond oferuje następujące stawki (stawki zawierają 0,25% rabatu za autopłatę):

         • Zmienna: od 2,96% do 6,50%
         • Stała: od 2,99% do 6,35% Hybrydowy: 4,05% do 5,55% Dowiedz się więcej o pożyczkach studenckich CommonBond w naszej pełnej recenzji.

          Najlepsze dla studentów, którzy nie ukończyli studiów: Citizens Bank

          Jeśli nie ukończyłeś szkoły, trudno byłoby Ci znaleźć pożyczkodawcę chętnego do współpracy. Citizens Bank jest jednym z niewielu krajowych pożyczkodawców, który umożliwia pożyczkobiorcom refinansowanie bez uzyskania stopnia naukowego. Wcześniejsze 

          Stopy procentoweOd 9 września 2020 Citizens Bank oferuje następujące oprocentowanie (stawki zawierają 0,25% rabatu autopłatowego i 0,25% rabatu lojalnościowego):

          • Zmienna: od 1,99% do 8,24%
          • Stała: od 2,99% do 8,49% KorzyściCitizens Bank oferuje pożyczkobiorcom kilka przydatnych korzyści:

           • Zniżki lojalnościowe: Jeśli masz inne konto w Citizens Bank, takie jak konto czekowe lub oszczędnościowe, możesz kwalifikować się do obniżki oprocentowania w wysokości 0,25%.
           • Zniżki na płatności automatyczne : zarejestruj się, aby otrzymywać płatności automatyczne, a otrzymasz kolejne 0,25% od oprocentowania. Zwolnienie Cosigner: Po dokonaniu 36 kolejnych terminowych płatności możesz kwalifikować się do usunięcia swojego cosigner z pożyczki. Wcześniejsze Aby kwalifikować się do otrzymania pożyczki studenckiej z Citizens Bank, nie możesz obecnie chodzić do szkoły, a pożyczki muszą być spłacane. Jeśli nie ukończyłeś studiów, musisz dokonać 12 terminowych, następujących po sobie spłat pożyczek, zanim będziesz mógł ubiegać się o refinansowanie. Wcześniejsze 

            Dowiedz się więcej o pożyczkach studenckich Citizens Bank w naszej pełnej recenzji.

            Najlepsze dla pożyczek małżonków: PenFed Credit Union

            Jeśli Ty i Twój współmałżonek macie pożyczki studenckie, możesz połączyć swój dług razem. Usprawni to twoje płatności, więc masz tylko jedną miesięczną płatność i jedną osobę obsługującą pożyczki do zapamiętania.

            Podczas gdy większość pożyczkodawców zezwoli na wspólne podpisanie wniosku o refinansowanie współmałżonka, jedynym pożyczkodawcą, który faktycznie oferuje refinansowanie pożyczki małżeńskiej – w przypadku gdy pożyczki są konsolidowane razem – jest PenFed Credit Union.

            Aby określić, czy się kwalifikujesz i ustawić stopy procentowe, PenFed przeanalizuje łączny dochód. Jeśli jedna osoba jest rodzicem pozostającym w domu, takie podejście może być korzystne i pomóc w uzyskaniu niższego oprocentowania niż sam. Wcześniejsze 

            Dzięki PenFed możesz refinansować zadłużenie z tytułu kredytu studenckiego od 7500 do 300 000 USD. Okres kredytowania wynosi od pięciu do 15 lat, a oprocentowanie jest zmienne i stałe. Od 8 października 2020 r. Obowiązują następujące stawki:

            • Stała : od 2,99% do 5,15%
            • Zmienna : 2,25% do 4,49% Laurel Road: Najlepsze refinansowanie pożyczki dla rodziców

             Jeśli wziąłeś pożyczki studenckie, aby opłacić edukację swojego dziecka, możesz utknąć z wysokim oprocentowaniem. Pożyczki Federal Parent PLUS mają najwyższe oprocentowanie spośród wszystkich pożyczek federalnych. Jeśli masz tego typu pożyczki, refinansowanie może być mądrą decyzją.

             Laurel Road jest jednym z nielicznych pożyczkodawców, który oferuje refinansowanie pożyczek Parent PLUS i umożliwia przeniesienie pożyczki na nazwisko dziecka. Refinansując zadłużenie na rzecz dziecka, eliminujesz obowiązek spłaty pożyczki, a dziecko jest odpowiedzialne za jego spłatę. Wcześniejsze 

             Laurel Road oferuje pożyczki o zmiennym i stałym oprocentowaniu na refinansowanie pożyczki macierzystej. Od 14 września 2020 r. Obowiązują następujące stawki dla macierzystych pożyczek refinansujących, z uwzględnieniem rabatu automatycznego spłaty w wysokości 0,25%:

             • Zmienna : od 1,89% do 5,90% 
             • Stały : 2,80% do 6,00% Czy powinieneś refinansować swoje pożyczki studenckie?

              Aby zdecydować, czy refinansować pożyczki studenckie, spójrz na aktualne stopy procentowe. Jeśli masz pożyczki studenckie o wysokim oprocentowaniu, możesz spłacać tysiące odsetek przez cały okres trwania pożyczki. Jeśli masz dobry kredyt i stabilny dochód, możesz refinansować swój dług i kwalifikować się do niższej stopy procentowej, co pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze.

              Jak refinansujecie kredyty studenckie?

              Aby refinansować swoje pożyczki studenckie, złóż wniosek o pożyczkę od prywatnego pożyczkodawcy na kwotę istniejącego zadłużenia. Po zatwierdzeniu pożyczki możesz spłacić swoje stare pożyczki. Możesz refinansować zarówno federalne, jak i prywatne pożyczki studenckie, konsolidując je razem. Potem będziesz mieć do zarządzania tylko jedną pożyczkę i zapamiętać tylko jedną miesięczną płatność.

              Jakiej zdolności kredytowej potrzebujesz, aby refinansować swoje pożyczki studenckie?

              Nie wszyscy pożyczkodawcy publicznie wymieniają swoje minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej. Spośród pożyczkodawców, którym przyjrzeliśmy się, Earnest ma najniższe wymagania. Aby zakwalifikować się do pożyczki od Earnest, musisz mieć co najmniej 650 punktów kredytowych. 

              Jeśli twoja ocena kredytowa jest niższa, możesz nadal kwalifikować się do pożyczki, jeśli we wniosku masz cosigner.

              Jaka jest różnica między konsolidacją kredytu studenckiego a refinansowaniem kredytu studenckiego?

              Konsolidacja kredytu studenckiego i refinansowanie kredytu studenckiego mogą brzmieć podobnie, ale w rzeczywistości są to bardzo różne warunki.

              Konsolidacja kredytów studenckich odnosi się do federalnych bezpośrednich pożyczek konsolidacyjnych. Dzięki bezpośredniej pożyczce konsolidacyjnej możesz łączyć kwalifikujące się federalne pożyczki studenckie. Okres spłaty może wynosić nawet 30 lat, a Twoje oprocentowanie zależy od średniej ważonej aktualnych stóp procentowych.

              W przypadku refinansowania pożyczki studenckiej współpracujesz z prywatnym pożyczkodawcą, aby zaciągnąć pożyczkę na istniejący dług. Podczas refinansowania stracisz federalne świadczenia pożyczkowe. Możesz jednak kwalifikować się do niższej stopy procentowej i zaoszczędzić pieniądze w czasie.

              Czy możesz refinansować federalne pożyczki studenckie?

              Chociaż możesz refinansować federalne pożyczki studenckie – a nawet połączyć je z prywatnymi pożyczkami studenckimi – należy wziąć pod uwagę kilka wad.

              Refinansując swój federalny dług edukacyjny, stracisz federalne świadczenia i ochronę. Na przykład nie będziesz już kwalifikować się do planów spłaty uzależnionych od dochodów, wybaczania pożyczek publicznych ani federalnych programów zwłoki lub odroczenia.

              Refinansowanie może być tego warte, jeśli Twoim celem jest zaoszczędzenie pieniędzy, ale zastanów się dokładnie nad jego wadami przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

              Czy warto refinansować kredyty studenckie?

              W wielu przypadkach refinansowanie kredytu studenckiego jest skuteczną strategią zarządzania zadłużeniem. Wielu pożyczkodawców refinansujących pożyczki studenckie nie pobiera żadnych opłat za rozpoczęcie lub złożenie wniosku. Jeśli masz dobry kredyt, możesz kwalifikować się do pożyczki z niższym oprocentowaniem bez żadnych dodatkowych opłat. Z biegiem czasu możesz zaoszczędzić tysiące dolarów i spłacić pożyczki na lata przed terminem.

              Refinansowanie kredytów studenckich

              Refinansowanie kredytów studenckich może być świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i przyspieszenie spłaty zadłużenia. Nie ma jednego idealnego pożyczkodawcy dla każdego, więc rozejrzyj się i uzyskaj wyceny od wielu pożyczkodawców, aby znaleźć najlepszą ofertę.

              Metodologia

              Badania do tego artykułu obejmowały prywatnych pożyczkodawców prywatnych pożyczek studenckich dla studentów (a także firmy, które refinansują pożyczki studenckie), zawężone do krajowych banków, spółdzielczych kas pożyczkowych i pożyczkodawców. Kryteria pomiaru każdego pożyczkodawcy obejmowały wszystkie dostępne zakresy RRSO dla tych pożyczek, pobierane opłaty, plany spłaty i oferowane opcje trudności, a także uwzględnienie dodatkowych funkcji i korzyści.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy