Śmierć Whitney Houston. Spekulacje o jej przyczynach

27 lipca, 2020
Category: inne

Koroner sądowy nie znalazł na ciele artystki żadnych urazów. Za posrednictwem najbliższe tygodnie będą kierowane testy toksykologiczne.* *W sobotę wieczorem nieprzytomną gwiazdę znalazł jej ochroniarz. Sanitariusze bezskutecznie próbowali ją uratować.
*Aktualizacja 6: 30 *

Dziś doszły nowe szczegóły na temat okolicznościach do niej śmierci. 48-letnią gwiazdę bez oznak życia znalazł do niej ochroniarz w wannie po jej mieszkaniu w hostelu Beverly Hilton w Los Angeles. Wezwani do hotelu sanitariusze daremnie próbowali ją uratować. Koroner poinformował o przeprowadzeniu sekcji zwłok Whitney Houston. Szczegóły jednak nie zaakceptowac zostały ujawnione.

Władze informują, że przyczyna śmierci Houston jest w tej chwili nieznana. Odmawiają potwierdzenia, że powodem zgonu było utonięcie, do czegoz przyczyniły się narkotyki. Wykluczają jednak zabójstwo.

Houston od dawna walczyła wraz z nałogiem narkotykowym. W wywiadzie dla Opry Winfrey po 2009 r. przyznała, że zażywała marihuanę i kokainę. Opowiadała też o interwencjach policji, którą wezwała do niej matka, by zmusić ją do zerwania z nałogiem. W wywiadzie dla Diane Sawyer z telewizji ABECADLO Houston mówiła, że wydaje sie _ osobiscie dla siebie diabłem _.

Zobacz jak media informowały o śmierci artystki:

W początkowym okresie promocji Houston uchodziła za gwiazdę numer 1 wokalistyki soul. Urodziła się w Newark koło Nowego Jorku jako córka pieśniarki nurtu gospel Cissy Houston. W połowie lat 80. śpiewała po nocnych klubach w Nowym Jorku, w którym miejscu odkrył ją Clive Davis. Uznał mezczyzna, że jej głos i uroda predestynują ją az do roli obszernej gwiazdy.

W latach 80. Whitney Houston sześciokrotnie zdobywała nagrodę Grammy dla najdogodniejszej piosenkarki stylu rhythm and blues. Swój największy przebój _ Jak i równiez will always love you _ nagrała do filmu _ Bodyguard _, w którym wystąpiła u boku Kevina Costnera.

Przez glównych 15 lat występów nagrała płyty sprzedane w łącznym nakładzie 170 milionów egzemplarzy. Była w najwiekszym stopniu nagradzaną wokalistką muzyki pop wszech czasów. W ostatniej dekadzie aczkolwiek jej gwiazda przygasała. Przy związku sposród nałogiem narkotykowym głos Houston, o ogromnej skali, podziwianej przez ekspertów, zaczął tracić swoją barwę.

Na innej stronie czytaj o wpadkach Whitney Houston

Piosenkarka coraz częściej była tematem sensacyjnych doniesień brukowców, które rozpisywały się o jej burzliwym związku wraz z mężem Bobbym Brownem, wraz z którym się rozwiodła przy 2007 r., i jej dziwnym zachowaniu w obszarach publicznych.

Pare miesięcy temu portale online publikowały szokujące zdjęcia Houston – z postarzałą i zniszczoną twarzą, z włosami w nieładzie. Ale jednocześnie informowano możliwości jej dobrego powrotu dzieki estradę. Dochodziły na tenze temat rozbiezne doniesienia. W ostatni czwartek miała doskonaly występ przy Los Angeles, ale według świadków zachowywała się pózniej dziwnie, jak miało wskazywać, że nadal boryka się ze swymi problemami. Tabloidy donosiły o jej awanturach z ochroniarzami i personelem hotelu.

Po hotelu Beverly Hilton, gdzie znaleziono Houston, zebrały się w niedzielę gwiazdy muzyki pop, zeby uczcić do niej pamięć. Przedwczesna śmierć piosenkarki zbiegła się z uroczystością rozdania nagród Grammy, która ma się odbyć przy niedzielę wieczorowa pora (czasu USA). Houston miała w pani a uczestniczyć. Architekcirealizatorzy zapowiedzieli już, że zdarzenie to zmieni charakter, aby oddać hołd zmarłej. Osobliwej ceremonii w cześć Houston ma przewodniczyć Jennifer Hudson.

Czytaj więcej o śmierci Whitney Houston Dodaj wykresy do Twej wlasnej strony internetowej

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy