Jakiej zdolności kredytowej potrzebuję, aby otrzymać kartę Apple Card?

Category: Credit Karma
17 lutego 2021

Heads-up! Dzielimy się sprytnymi wskazówkami dotyczącymi zakupów i finansów osobistych, aby umieścić dodatkową gotówkę w portfelu. iMore może otrzymać prowizję od The Points Guy Affiliate Network. Należy pamiętać, że wymienione poniżej oferty mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, a niektóre mogą już nie być dostępne.

Jeśli jesteś podobny do mnie i jesteś podekscytowany tym, co Apple Card wprowadza na rynek kart kredytowych, prawdopodobnie masz ochotę wskoczyć do aplikacji Portfel i wypełnić wniosek. Prawdopodobnie nie możesz się doczekać tej wspaniałej tytanowej karty, Daily Cash i wszystkich narzędzi do budżetowania i zarządzania, które pomogą Ci być bardziej odpowiedzialnym za swoją kartę kredytową. Zanim od razu przystąpisz do składania wniosków, musisz najpierw zrobić jedną rzecz: upewnić się, że jesteś na najlepszej pozycji, aby zostać zatwierdzonym!

Apple i Goldman Sachs nie podały dokładnych liczb dotyczących tego, jaki musi być Twój wynik kredytowy, aby uzyskać akceptację karty Apple Card, ale jest kilka ważnych rzeczy, które wiemy, które mogą pomóc nam wszystkim być jak najlepiej przygotowanym zamówienie do zatwierdzenia. . Oto niektóre z najczęstszych pytań związanych z ubieganiem się o Apple Card.

Jak ubiegać się o Apple Card?

Apple upraszcza proces składania wniosków. Możesz ubiegać się o Apple Card bezpośrednio w aplikacji Wallet. Po zatwierdzeniu karta tytanowa zostanie wysłana pocztą, a karta cyfrowa będzie natychmiast dostępna do użycia w Apple Pay. Jeśli chcesz złożyć wniosek, możesz uzyskać bezpośredni link bezpośrednio w witrynie Apple Card.

Jakiego rodzaju zdolności kredytowej będę potrzebować, aby uzyskać zgodę na korzystanie z karty Apple Card?

Można śmiało powiedzieć, że Apple i Goldman Sachs szukają stosunkowo przyzwoitych wyników kredytowych od tych, którzy chcą mieć kartę Apple Card. Podczas gdy niektóre karty kredytowe są przeznaczone dla osób o niskim wyniku kredytowym lub bez, Apple Card nie jest stworzona dla takich scenariuszy. Lepiej byłoby skorzystać z zabezpieczonej karty kredytowej, jeśli zaczynasz bez kredytu lub odzyskujesz zły kredyt.

Jednak ludzie byli zaskoczeni niektórymi ocenami kredytowymi, które są zatwierdzane. Pojawiły się doniesienia o zatwierdzeniu niektórych z oceną kredytową tak niską, jak 620. Dlatego musisz upewnić się, że masz przynajmniej to, co jest uważane za „uczciwy, jeśli chcesz mieć przyzwoitą szansę na uzyskanie akceptacji.

Większość banków i dostawców kredytów dzieli zakres ocen kredytowych na grupy, od słabych do doskonałych, a Twoja zgoda i otrzymane warunki zależą od tego, do której grupy należy Twoja ocena kredytowa. Podstawowy zakres kategorii zdolności kredytowej jest następujący:

 • Słabo: 300-600
 • Przeciętny: 601-660Dobry: 661-780Doskonały: 781-850Apple Card oferuje RRSO między 13,24% a 24,24% w oparciu o Twój wynik kredytowy, a wszyscy zatwierdzeni posiadacze kart zostaną umieszczeni na dole poziomu oprocentowania, do którego należą, co pozwoli każdemu zaoszczędzić trochę zainteresowania. Tak szeroki zakres jest obiecującym wskaźnikiem, że Apple jest skłonny zaakceptować osoby bez najlepszej oceny kredytowej, ale możesz spodziewać się wyższej stopy procentowej i niższego limitu kredytowego.

  Jak mogę sprawdzić swoją zdolność kredytową?

  Istnieje wiele sposobów sprawdzenia swojej zdolności kredytowej, a wiele z nich jest bezpłatnych. Przez długi czas ludzie mogli bezpłatnie sprawdzać swoją zdolność kredytową tylko raz w roku i za każdym razem musieli uiszczać opłatę. Od tego czasu się to zmieniło i obecnie istnieje wiele usług, które pozwalają śledzić i sprawdzać swoją zdolność kredytową tyle razy, ile chcesz, bez płacenia czegokolwiek. Niektóre z tych usług, takie jak Credit Karma, zapewniają bezpłatną ocenę zdolności kredytowej, a także wiele innych informacji, takich jak bezpłatne zeznania podatkowe, nieodebrane pieniądze i pomoc w sporach dotyczących kredytu. Wiele kart kredytowych zaczęło również zapewniać bezpłatne wyniki kredytowe posiadaczom kart, więc skontaktuj się z dostawcą karty, aby sprawdzić, czy jest to świadczenie zawarte w karcie.

  Jak mogę poprawić swoją zdolność kredytową?

  Istnieje wiele czynników, które wpływają na Twoją zdolność kredytową, ale te sześć jest najczęstszych, w kolejności od najważniejszych:

  • Korzystanie z karty kredytowej
  • Znaki obraźliweHistoria płatnościWiek kredytuŁączna liczba kontTrudne pytaniaJeśli chcesz jak najbardziej poprawić swoją zdolność kredytową, zanim złożysz wniosek o kartę Apple Card, najlepszą rzeczą, jaką zawsze możesz zrobić, jest spłacenie salda. Jeśli wykorzystujesz więcej niż 30% całego dostępnego kredytu, spróbuj spłacić tę kwotę poza ten punkt, aby radykalnie poprawić swój wynik. Pamiętaj, aby zawsze płacić rachunek w terminie, ponieważ opóźnienia w płatnościach mogą zostać odnotowane jako ujemny znak w historii kredytowej. Staraj się również unikać ubiegania się o karty w pobliżu momentu ubiegania się o Apple Card. Dostawcy kart kredytowych są zmęczeni, gdy widzą kilka zapytań kredytowych zbyt blisko siebie. Przyjrzyj się swoim czynnikom kredytowym i skup się na tych, które będą miały na Ciebie największy wpływ!

   Podsumowując

   Chociaż możesz chcieć po prostu wskoczyć i od razu ubiegać się o kartę Apple Card, wiemy, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby się do niej przygotować, jest wiedzieć, jaki jest twój wynik i spojrzeć na sposoby, w jakie możesz go poprawić. Im lepsza jest Twoja sytuacja kredytowa, gdy złożysz wniosek, tym większe będą Twoje szanse na akceptację, a także preferencyjne traktowanie z lepszą stopą procentową i wyższym limitem kredytowym.

   Jeśli Twój wynik kredytowy będzie to potwierdzał, istnieje kilka kart kredytowych, które naszym zdaniem dobrze pasują do Apple Card, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie wszystkich nagród i korzyści!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy