Jakie banki sfinansują mnie w przypadku bankructwa?

17 lutego 2021

6 wskazówek, jak oszczędzać, korzystając z najpopularniejszych aplikacji do dostarczania posiłków

Wytrwałość i cierpliwość wchodzą w grę, gdy potrzebujesz finansowania po upadłości. Sprawdź i porównaj wszystkie możliwości, aby znaleźć najlepszą pożyczkę dla siebie. Kredytodawcy udzielają finansowania na podstawie czynników z Twojej przeszłości, takich jak rodzaj upadłości, którą złożyłeś, jak dawno została ona złożona lub umorzona oraz powód Twojego bankructwa. Bieżące rozważania obejmują wielkość zaliczki, aktualną zdolność kredytową i wskaźnik zadłużenia.

Kredyty hipoteczne

Dwa lata po ogłoszeniu upadłości na podstawie Rozdziału 7 większość firm hipotecznych może być skłonna sfinansować dla Ciebie kredyt hipoteczny. W przypadku bankructwa na podstawie rozdziału 13 spłata musi zostać zakończona, zanim będzie można zabezpieczyć kredyt hipoteczny. Jeśli Twoja zdolność kredytowa poprawiła się i masz dobrą historię pracy i niski wskaźnik zadłużenia, rozważ przesłanie listu wyjaśniającego z uzasadnionymi powodami, dla których doszło do bankructwa. Niektóre firmy udzielające kredytów hipotecznych mogą finansować Cię natychmiast po ogłoszeniu upadłości z wyższą stopą procentową. Odwiedź lokalnego brokera kredytów hipotecznych i poznaj dostępne opcje.

Firmy zajmujące się finansowaniem samochodów

Firmy finansowe specjalizujące się w finansowaniu samochodów dla osób ze złym kredytem, ​​takie jak Car Credit Hero, umożliwiają dyskretne ubieganie się o pożyczkę samochodową przez Internet. Szybko usłyszysz o swojej wstępnej akceptacji lub odmowie. Chociaż zgoda nie jest gwarantowana, firmy te specjalizują się w pomaganiu osobom mającym problemy z kredytem w znalezieniu finansowania na nowy samochód. Obejmuje to osoby, które w przeszłości były bankrutami. Wiele z tych firm sprzedaje samochód i finansuje go za Ciebie, na przykład Drive Time. Firmy te pomagają ulepszyć kredyt, zgłaszając spójną historię płatności do biur raportujących.

Kup tutaj, zapłać tutaj za partie samochodów używanych

Kup tutaj, zapłać tutaj używane partie samochodów finansują samochody, które sprzedają. Opracują przedpłatę, umowę handlową (jeśli taka istnieje) i harmonogram płatności na wybrany pojazd, niezależnie od prawie każdej sytuacji kredytowej. Płatności dokonujesz bezpośrednio na parking, a nie do banku. Pożyczki te nie zawsze pomagają polepszyć stan kredytu, ponieważ te partie rzadko zgłaszają twoje płatności do biur kredytowych. Ale często można tu znaleźć aprobatę, gdy inne źródła zawodzą. Odwiedzaj parkingi samochodowe z napisem „kup tutaj, zapłać tutaj na tabliczce.

Pożyczki dla małych firm po upadłości konsumenckiej

Pomimo bankructwa osobistego, jeśli obecnie generujesz stały dochód, masz niski wskaźnik zadłużenia i terminowo regulujesz rachunki, banki mogą być skłonne pożyczyć Ci pieniądze na Twoją małą firmę, nawet jeśli masz bankructwo osobiste w sprawdzenie Twojej historii kredytowej. Jeśli banki będą się sprzeciwiać, możesz być w stanie zabezpieczyć swoją pożyczkę biznesową za pośrednictwem małego inwestora kapitałowego. Rozważ zaoferowanie kapitału potencjalnego pożyczkodawcy w swojej firmie, aby przyciągnąć potrzebne Ci finansowanie.

Karty kredytowe

Firmy obsługujące karty kredytowe będą bombardować osoby, które niedawno zbankrutowały, ofertami kart niemal natychmiast po ich bankructwie. Warunki tych kart kredytowych mogą być drogie, ale jest to najłatwiejsza i najszybsza droga do uzyskania lepszej oceny kredytowej.

  • Car Credit Hero: O Car Credit Hero
  • Kupuj i płać tutaj: Zalety finansowania dealerów samochodowych w domuMSN Money; Szybkie odbicie po bankructwie; Liz Pulliam Weston; Luty 2009Malinda Zellman prowadziła zajęcia komputerowe, ESL i GED. Jest emerytowaną uczennicą domową i bibliotekarką szkolną. Jest współautorką dwóch książek „Games i „Crafts wydawnictwa Group Publishing. Pisała dla drukowanych magazynów i stron internetowych. Uzyskała dwa tytuły licencjata z zakresu zarządzania i ekonomii na Rollins College.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy