Jak znaleźć najlepszy czytnik kart kredytowych dla małych firm? Wypróbuj te 7 opcji

Category: Będziesz Mieć
17 lutego 2021

Chcesz więc używać telefonu komórkowego lub tabletu do przetwarzania płatności dla swojej firmy. Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy korzystasz z aplikacji do przetwarzania kart kredytowych, czy po prostu zastanawiasz się, czy nadszedł czas, aby zaktualizować stary sweter do karty kredytowej, który miałeś od lat, z pewnością jest wiele do rozważenia. Jaka technologia jest dostępna? Ile kosztuje czytnik kart kredytowych w telefonie komórkowym? Co mogę zrobić z mobilnym punktem sprzedaży? Jaki jest najlepszy czytnik kart kredytowych dla mojej małej firmy?

Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby mieć wysokiej jakości czytnik kart kredytowych dla małych firm, ponieważ wiele firm i konsumentów odchodzi od gotówki ze względu na przenoszenie chorób (do tego stopnia, że ​​brakuje krajowych monet). Wiele osób chce uniknąć wręczania kart kredytowych, dlatego jeszcze lepszy jest czytnik kart kredytowych umożliwiający płatności zbliżeniowe NFC.

Jeśli jesteś ciekawy, jakie są opcje mobilnego czytnika kart kredytowych, czytaj dalej! Przygotowałem listę najpopularniejszych rozwiązań i ich specyfikacji. Upewnij się, że przeczytałeś nasze recenzje dotyczące każdej aplikacji czytnika kart mobilnych i jej sprzętu, aby zrozumieć zalety i wady każdej z nich.

Dowiedz się więcej o naszych najlepszych ofertach

Inne polecane opcje:

 • SumUp: najlepszy dla najtańszego czytnika NFC.
 • Tutaj PayPal: Najlepsze dla sprzedających w systemie PayPal.Przeczytaj więcej poniżej, aby dowiedzieć się, dlaczego wybraliśmy te opcje.

  Spis treści

  Najlepsze czytniki kart dla małych firm

  Najlepszy czytnik kart kredytowych zależy od branży, wielkości sprzedaży i oprogramowania biznesowego, z którego już korzystasz. Na przykład Square ma najlepszy czytnik kart kredytowych dla małych firm, podczas gdy Shopify ma najlepszy czytnik kart dla sprzedawców internetowych, a czytnik PayPal jest najlepszy dla sprzedawców PayPal.

  1. Kwadratowe POS Kwadratowe POS

  Plusy

  • Darmowe gniazdo słuchawkowe / czytnik portu oświetlenia
  • Brak opłaty miesięcznejNiedrogi czytnik zbliżeniowy i chipowyProste przetwarzanie ryczałtowe Cons

   • Nie tak opłacalne dla sprzedawców o dużych obrotach
   • Sporadyczne wstrzymanie funduszuSquare Point of Sale to z łatwością najpotężniejsza dostępna bezpłatna aplikacja do przetwarzania danych na urządzenia mobilne. Oferuje nie tylko przetwarzanie mobilnych kart kredytowych, ale także śledzenie zapasów , fakturowanie, zaawansowane raportowanie, bezpłatną bazę danych klientów, bezpłatny sklep internetowy, przycisk „kup umożliwiający sprzedaż online bez strony internetowej oraz wiele innych funkcji. Square zawsze wprowadza innowacje i aktualizuje swoje funkcje oprogramowania, dlatego cały czas dodawane są nowe funkcje.

    Zarówno aplikacja, jak i mobilny czytnik kart są bezpłatne. Square wyśle ​​nawet bezpłatne gniazdo słuchawkowe lub czytnik z portem błyskawicy aby akceptować płatności kartą kredytową z paskiem magnetycznym za pomocą urządzenia. Jeśli potrzebujesz czytnika Bluetooth, który akceptuje karty chipowe i płatności zbliżeniowe, Square oferuje czytnik Square Reader do obsługi zbliżeniowej i chipowej, na zdjęciu powyżej, za 49 USD .

    Jeśli chodzi o stawki mobilne, zapłacisz stałą kwotę 2,6% + 0,10 USD za wszystkie transakcje przy użyciu karty. Ten rodzaj przetwarzania ryczałtowego zwykle sprawdza się doskonale w przypadku sprzedawców o niższych obrotach (przetwarzanie

    Plusy

    • Struktura opłat interchange-plus (tańsza dla firm o większym wolumenie)
    • Mobilny czytnik akceptuje karty debetoweZgodność z urządzeniami mobilnymi, tabletami i komputerami stacjonarnymiPrzystępne ceny miesięczne Cons

     • Wyższe koszty początkowe niż w przypadku procesora mobilnego innej firmy
     • Nie dla sprzedawców o niskim wolumenieHelcim to doskonała opcja dla małych i średnich firm, które szukają cen z możliwością wymiany i pełnego zestawu funkcji. Helcim jest również skalowalny, ponieważ można go używać tylko do przetwarzania mobilnego lub na tablecie lub komputerze. Jednak Helcim nie jest dobrze dostosowany do małych sprzedawców mobilnych; jest odpowiedni dla handlowców przetwarzających co najmniej 5000 do 10 000 USD miesięcznie, ale idealny dla firm przetwarzających powyżej 25 000 USD. Im więcej przetwarzasz, tym niższe stawki .

      Helcim jest bardzo przejrzysty co do swoich marż płatności, które zaczynają się od 0,30% + 0,08 USD dla handlowców przetwarzających 0-25 000 USD / miesiąc i zmniejszają się do 0,25% + 0,08 USD, jeśli przetwarzasz 25 001–50 000 USD. Jeśli przetworzysz od 50 001 do 100 000 USD, uzyskasz kolejny spadek ceny o 0,05%, a od tego momentu cena będzie nadal spadać. Helcim pobiera również stałą opłatę za oprogramowanie w wysokości 20 USD miesięcznie bez wymaganej umowy . Opłata Helcim różni się od darmowych procesorów mobilnych (takich jak PayPal), ale Helcim oferuje przewagę własnego konta handlowca, a także ceny interchange-plus (które oferują niższe stawki dla sprzedawców o większych obrotach). Helcim ma również wiele funkcji, w tym zarządzanie klientami, śledzenie zapasów i usługi gastronomiczne .

      Jeśli chodzi o sam czytnik, przyjazny dla NFC czytnik kart Helcim kosztuje 199 USD z opcjonalnym stojakiem na czytnik za 79 USD. Działa na różnych urządzeniach i chociaż jest bardziej wytrzymały niż tradycyjny czytnik kart mobilnych – zawiera pinpad i wszystko inne – jest również w pełni mobilny. Helcim to świetny kompromis dla firm niskiego ryzyka, które chcą łatwości, elastyczności i przejrzystości zewnętrznego procesora (np. Square, PayPal Here, Shopify Lite, SumUp itp.), Ale stabilności posiadania własnego konta sprzedawcy , z cenami interchange-plus i bez umowy długoterminowej.

      3. Shopify Lite Shopify Lite

      Plusy

      • Opłata miesięczna wynosi tylko 9 USD
      • Proste przetwarzanie ryczałtoweIntegracja z mediami społecznościowymi do sprzedaży onlineFakturowanie mobilne Cons

       • Nie obejmuje pełnego sklepu internetowego
       • Brak funkcji gastronomicznychShopify Lite to doskonałe rozwiązanie do przetwarzania mobilnych kart kredytowych dla detalistów, którzy sprzedają na targach rzemieślniczych, imprezach pop-up, a nawet w mediach społecznościowych. Podczas gdy zapłacisz 79 USD miesięcznie za pełnoprawny Shopify POS zaprojektowany dla blatu z szufladą na gotówkę i drukarką paragonów, mobilne rozwiązanie Shopify, Shopify Lite, jest oferowane za jedyne 9 USD miesięcznie .

        Shopify Lite obsługuje sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych i przycisku kupna w Twojej witrynie, a także zapewnia dostęp do mobilnego punktu sprzedaży. Plan Shopify Lite zawiera również mobilną fakturowania funkcji . Wszystko synchronizuje się między sprzedażą osobistą a sprzedażą online za pośrednictwem Facebooka. Transakcje osobiste w Shopify Payments są przetwarzane w 2,7% ; płatności zazwyczaj pojawiają się na Twoim koncie bankowym po 24–72 godzinach.

        Kluczowe funkcje POS są takie same w planie Lite, jak w innych planach usług Shopify; dużą różnicą jest brak wsparcia sprzętowego, ograniczony dostęp personelu do kodu PIN i ograniczone opcje sprzedaży online. Sprzedawcy posiadający stacjonarny sklep detaliczny mogą preferować pakiet Shopify POS, który ma współczynnik przetwarzania osobistego wynoszący 2,5% i bardziej zaawansowane funkcje, w tym pełnoprawny sklep internetowy Shopify.

        Możesz kupić czytnik Shopify Chip & Swipe za 29 USD, rejestrując się w Shopify Lite (lub w dowolnym planie Shopify), lub możesz uaktualnić go do czytnika chipów za 49 USD, aby akceptować płatności zbliżeniowe. Dodaj etui za 19 USD (na zdjęciu powyżej), jeśli chcesz dołączyć ten czytnik do swojego iPhone’a X lub Xs.

        4. SwipeSimple Payment Depot Mobile

        Plusy

        • Pochodzi z własnym kontem handlowca
        • Mniejsze ryzyko wstrzymania i zamknięcia kontaDarmowy czytnik kart chipowych BluetoothCzytnik zbliżeniowy za 25 USD Cons

         • Droższe niż Square (ta sama stawka za przetwarzanie plus 10 USD miesięcznej opłaty)
         • Dość podstawowy zestaw funkcjiSwipeSimple to mobilny czytnik kart kredytowych i aplikacja stworzona przez firmę CardFlight i jest dostępna za pośrednictwem kilku dostawców kont handlowych. Tutaj skupiamy się na SwipeSimple z Payment Depot, ponieważ ten dostawca ma najlepsze warunki i opłaty dla SwipeSimple.

          SwipeSimple ma wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebują sprzedawcy mobilni, a także kilka dodatków, takich jak wirtualny terminal. Dzięki Payment Depot możesz uzyskać aplikację SwipeSimple za jedyne 10 USD miesięcznie i przetwarzanie transakcji na poziomie 2,6% + 0,10 USD (wyłącznie dla czytnika Merchant Maverick), z depozytami w ciągu 24-48 godzin. Te stawki sprawiają, że ten czytnik jest odpowiedni dla każdej małej firmy mobilnej.

          To, co wyróżnia Payment Depot, polega na tym, że zapewnia on własne konto handlowca , podczas gdy większość innych na tej liście korzysta z agregującego modelu biznesowego strony trzeciej. Oznacza to, że SwipeSimple (przez Payment Depot) niesie mniejsze ryzyko wstrzymania lub usunięcia konta, o ile nie prowadzisz działalności o wysokim ryzyku. Tak, jest trochę droższy niż Square, ale dla firm spalonych w przeszłości przez procesor innej firmy ta opłata w wysokości 10 USD miesięcznie może być tego warta.

          Payment Depot oferuje nowym sprzedawcom darmowy czytnik chipów i czytników Swift B200, który łączy się przez Bluetooth. Jeśli interesują Cię płatności zbliżeniowe, za jedyne 25 USD możesz otrzymać czytnik typu swipe, chip i tap – Swift B250 na zdjęciu powyżej.

          5. Fattmerchant Mobile Fattmerchant Mobile

          Plusy

          • 0% + ceny wymiany plus marża
          • Opcja płatności SMS-emDoskonała oferta dla dużych firm z dużymi biletamiPochodzi z własnym kontem handlowca Cons

           • Kosztowne dla sprzedawców o niewielkich nakładach i drobnych biletach
           • Nieco podstawowe czytniki kartPodczas gdy większość mobilnych czytników kart kredytowych jest nastawiona na mikro-sprzedawców, Fattmerchant Mobile wyróżnia się oferując przetwarzanie mobilne dla większych firm . Oprócz przetwarzania mobilnego, Fattmerchant oferuje również cały zestaw zintegrowanych opcji płatności omnichannel , w tym wirtualny terminal i płatności tekstowe. FM może działać dla sprzedawców korzystających wyłącznie z urządzeń mobilnych lub do sprzedaży wielokanałowej dla sprzedawców, którzy potrzebują kanałów sprzedaży zarówno mobilnych, jak i internetowych.

            Fattmerchant oferuje wysoce konkurencyjne opłaty za wymianę i przetwarzanie w wysokości 0%. Miesięczne ceny zaczynają się od 99 USD / miesiąc, a stawka wymiany wynosi 0% plus 0,15 USD . Chociaż opłata członkowska w wysokości 99 USD miesięcznie jest wysoka w porównaniu z innymi naszymi opcjami, jest to doskonała stawka dla sprzedawców mobilnych o większych obrotach, przetwarzających więcej niż 10 000 USD miesięcznie, zwłaszcza jeśli średni rozmiar biletu wynosi co najmniej 75 USD.

            Fattmerchant oferuje kilka różnych mobilnych czytników kart kredytowych, które współpracują z aplikacją Fattmerchant Omni Mobile, począwszy od 75 USD za sztukę , z kieszonkowym czytnikiem Bluetooth, czytnikiem EMV i NFC Chipper 2X BT reprezentującym najtańszą opcję obsługującą NFC . Te mobilne czytniki są dość proste i podobne do tego, którego używa PayPal Here. Mimo to są w pełni zdolne do akceptowania Apple Pay, kart zbliżeniowych lub dowolnej innej karty kredytowej. Korzystając z aplikacji Fattmerchant Omni Mobile, możesz wysyłać e-maile z potwierdzeniami, dodawać napiwki, wysyłać faktury i nie tylko. Oprócz przetwarzania płatności czytnikiem lub skanowania kart kredytowych za pomocą aplikacji, będziesz mieć również możliwość wysłania klientom SMS-a z linkiem do płatności , aby mogli zapłacić zdalnie – co jest idealne do sprzedaży na odległość.

            Aplikacja Fattmerchant Omni Mobile nie pozwala na połączenie z żadnym sprzętem peryferyjnym (takim jak szuflada na pieniądze lub skaner ręczny), więc pamiętaj, że pomimo tego, że jest przeznaczony dla większych firm, Fattmerchant Mobile jest rozwiązaniem wyłącznie mobilnym.

            6. SumUp Podsumować

            Plusy

            • Najtańszy czytnik zbliżeniowy
            • Brak opłaty miesięcznejMiędzynarodowe rozwiązanie Cons

             • Podstawowy zestaw funkcji
             • Niektóre problemy z blokadami środków i zamknięciem kontaSumUp to europejska firma, która otworzyła przetwarzanie danych dla sprzedawców w USA w 2017 r. Chociaż nie jest to tak kompleksowe, jak inne opcje (na przykład nie obejmuje rabatów ani faktur), robi wszystko, co będzie musiało zrobić większość sprzedawców. Warto również zauważyć, że SumUp działa w kilku krajach w Europie (w tym w Wielkiej Brytanii), a także w Ameryce Południowej, co czyni go interesującym rozwiązaniem globalnym .

              Podobnie jak w Square, nie ma miesięcznej opłaty za korzystanie z aplikacji SumUp, a transakcje są realizowane na stałym poziomie 2,75% . Jeśli przetwarzasz wiele małych transakcji, ta stawka jest lepsza niż Square, ponieważ dodatkowe 0,10 USD Square Tacks sumuje się dla transakcji poniżej 10 USD. Środki zostaną przelane na Twoje konto w ciągu jednego do dwóch dni.

              Mobilny czytnik kart SumUp podłączony przez Bluetooth , SumUp Lite, wygląda podobnie jak czytniki Square i Clover i może przyjmować płatności przez przeciągnięcie, dotknięcie lub zanurzenie. Czytnik SumUp można kupić w USA za 19 USD , co jest naprawdę dobrą ceną za czytnik typu wszystko w jednym – nie sądzę, aby istniał tańszy czytnik z obsługą NFC. Poza Stanami Zjednoczonymi ceny i opcje czytników kart są różne. SumUp niedawno wprowadził także SumUp Plus za 39 USD. Ten ładnie wyglądający czytnik kieszonkowy ma mocniejszy procesor i ekran LED do wyświetlania statusu transakcji i stanu baterii.

              7. Tutaj PayPal PayPal tutaj

              Plusy

              • Tańsze niż Square w przypadku małych transakcji
              • Natychmiastowe przelewy na konto PayPalBrak opłaty miesięcznejObejmuje fakturowanie mobilne Cons

               • Niektóre problemy z blokadami środków i zamknięciem konta
               • Nie tak wiele funkcji jak SquareObok Square, PayPal Oto prawdopodobnie najbardziej znana aplikacja do mobilnych kart kredytowych na rynku. Nie jest tak wytrzymały jak Square, ale ma wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebują sprzedawcy, a także fakturowanie . Jeśli korzystasz z PayPal do sprzedaży online, wszystkie Twoje dane są synchronizowane, co jest wielką atrakcją. PayPal to płatność zgodnie z rzeczywistym użyciem bez miesięcznych opłat . Transakcje typu swipe, dipped lub tapped po 2,7% . Dzięki stawce ryczałtowej i braku miesięcznej opłaty PPH może świetnie się sprawdzić w każdej małej firmie o niewielkich obrotach, nawet jeśli nie jesteś sprzedawcą PayPal. Jest jeszcze tańszy niż Square, jeśli masz wiele małych transakcji poniżej 10 USD.

                Kolejną ważną zaletą PayPal Tutaj są natychmiastowe przelewy na Twoje konto PayPal, którego możesz użyć do natychmiastowych wydatków online. PayPal ma również opcję natychmiastowego przelewu środków do Twojego banku za symboliczną opłatą w wysokości 0,25 USD.

                PayPal oferuje kilka czytników kart, w tym bezpłatny podstawowy czytnik pasków magnetycznych. Jeśli jednak zdecydujesz się tylko na czytnik pasków magnetycznych, PayPal nałoży ograniczenia na liczbę transakcji sprzedaży, które możesz przetworzyć w ciągu tygodnia bez obciążeń. Z tego powodu lepiej jest po prostu pominąć czytnik pasków magnetycznych i wybrać czytnik Bluetooth Chip & Swipe Reader. Ten czytnik EMV jest obecnie oferowany bezpłatnie na nowych kontach , ale jego sugerowana cena detaliczna wynosi 24,99 USD.

                Jeśli chcesz dodać obsługę płatności zbliżeniowych (NFC) z portfeli mobilnych, PayPal oferuje również czytnik Chip & Tap za 79,99 USD. Zawiera nawet stację dokującą, dzięki czemu można go używać w konfiguracjach rejestrów na blacie.

                Szukasz jednego z tych czytników kart kredytowych?

                Oto kilka informacji o kilku bardziej popularnych czytnikach kart dla małych firm, które nie znalazły się na naszej liście.

                Clover GoClover Go to solidny mobilny czytnik kart kredytowych i system przetwarzania, ale nie ma sensu jako samodzielna opcja mobilna. Clover Go działa lepiej jako dodatek dla firm, które już używają Clover POS ; dla większości innych firm poszukujących samodzielnego systemu dostępne są lepsze usługi (w tym te z naszej listy). Wiele różnych podmiotów sprzedaje Clover Go, więc jakość Twojej usługi zależy od dostawcy konta handlowego, od którego ją kupujesz. Jeśli zdecydujesz się korzystać z Clover Go, nasze zalecane konta handlowe to National Processing, Dharma Merchant Services i Payment Depot.

                QuickBooks GoPaymentPodobnie jak Clover Go, QuickBooks GoPayment to przyzwoity mobilny czytnik kart kredytowych, jeśli jesteś oddanym użytkownikiem tego konkretnego oprogramowania (w tym przypadku produktów Intuit); jednak jako samodzielna opcja możesz zrobić lepiej. QuickBooks GoPayment pobiera opłatę w wysokości 0,25 USD za transakcję (plus 2,4%; lub plus 1,6%, jeśli korzystasz z planu 20 USD / miesiąc), co sprawia, że przetwarzanie małych transakcji jest kosztowne . Mniejsze, nowsze firmy mogą mieć również trudności z uzyskaniem zatwierdzenia konta handlowego Intuit, które będziesz musiał przetworzyć za pomocą QB GoPayment. Jednak ta aplikacja ma tę zaletę, że bezproblemowo integruje się z oprogramowaniem księgowym QuickBooks, więc możesz zajrzeć do tego produktu, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

                PayAnywherePayAnywhere to kolejny czytnik kart kredytowych dla małych firm, który na początku wygląda i działa podobnie jak Square lub jakikolwiek inny mobilny czytnik kart kredytowych. Firma reklamuje stawkę płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem na poziomie 2,69% dla sprzedawców ze średnim miesięcznym wolumenem transakcji wynoszącym 10 000 USD lub mniej. Firma nie mówi ci, że gdy zaczniesz przetwarzać ani grosza więcej, zostaniesz automatycznie przeniesiony na żelazne konto handlowe umowa. Konto handlowca obejmuje niezliczone miesięczne opłaty i warunki, a także wysoką opłatę za wcześniejsze rozwiązanie umowy, jeśli chcesz zakończyć umowę. Firma została również oskarżona o zwodnicze taktyki sprzedaży i słabą obsługę klienta. Rzeczywisty czytnik kart kredytowych i aplikacja są w porządku, ale PayAnywhere nie jest firmą, z którą chcesz utknąć w umowie handlowej.

                20 korzyści z używania czytników kart kredytowych

                Dlaczego ma znaczenie, czy firmy mogą akceptować płatności kartą kredytową?

                Mobilne czytniki kart kredytowych mogą się przydać w wielu sytuacjach biznesowych. Mobilne czytniki kart kredytowych mogą służyć do:

                • Sporadyczna sprzedaż mobilna na targach, targach rolniczych, sklepach typu pop-up, targach rękodzieła lub innych imprezach
                • Sprzedawanie na podłodze lub sprawdzanie klientów, gdy czekają w kolejce, a nie przy ladzie Sprzedaż mobilna w pełnym wymiarze godzin , np. Food trucki, mobilne strzyżarki psów, trenerzy osobiści itp.Jako zapasowy punkt sprzedaży na wypadek awarii głównego punktu sprzedaży Samodzielna praca kontraktowa , np. Fryzjerzy, którzy wynajmują kabinęJako mobilne rozwiązanie do fakturowania dla hydraulików, wykonawców, eksterminatorów lub każdej firmy, która świadczy usługi w czyimś domu lub miejscu pracy Nowe firmy , które nie mają jeszcze konta sprzedawcy Każda mała firma która potrzebuje prostego, lekkiego punktu sprzedaży o małej powierzchniAplikacje do mobilnych kart kredytowych niosą ze sobą wiele korzyści dla małych firm, a nie tylko dla mobilnych firm bez fizycznego sklepu. Niektóre z tych korzyści obejmują:

                 • Dostęp do klientów, którzy nie mają przy sobie gotówki
                 • Dokonuj sprzedaży mobilnej gdy jesteś w drodze (na targach, konwencjach, imprezach pop-up itp.) Akceptuj płatności zbliżeniowe NFC (takie jak Apple Pay, Google Pay, zbliżeniowe karty kredytowe) Prowadzenie działalności bezgotówkowej – co wiele firm robi teraz ze względów higienicznych podczas COVID-19 Otrzymuj niższe stawki za transakcje osobiste (w porównaniu do wirtualnego terminala) Szybsze otrzymywanie płatności (w porównaniu do faktur papierowych)Pozwala osobiście podejść do klientów i zamknąć sprzedaż przed ich opuszczeniem (z powodu wahania przed zakupem, zniechęcenia przez długą kolejkę itp.)Umożliwia pobieranie płatności z góry zamiast późniejszego sprawdzania faktur lub obciążania wirtualnym terminalem wyższych opłat za brak kartyAkceptuj karty kredytowe bez tradycyjnego punktu sprzedaży Akceptuj karty kredytowe bez tradycyjnego konta handlowego Darmowe / niedrogie POS – potrzebujesz tylko telefonu, bezpłatnej aplikacji mobilnej i czytnika kart kredytowych, które możesz otrzymać za darmo Nie tylko czytnik kart kredytowych – może również obejmować funkcje, takie jak podstawowe zapasy, integracja sklepu internetowego, fakturowanie, sprzedaż w mediach społecznościowych i wiele innych8 rzeczy do rozważenia przy wyborze mobilnego czytnika kart kredytowych

                  Jak więc przebrnąć przez dużą listę mobilnych procesorów kart kredytowych i dowiedzieć się, który z nich jest dla Ciebie najlepszy? Jaki powinien być priorytet? Poniżej znajduje się kilka ważnych kwestii i rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o znalezienie najlepszego czytnika kart kredytowych dla Twojej małej firmy:

                  • Brak umowy długoterminowej: idealne są płatności na bieżąco (np. Square) lub miesięczne (np. Helcim). Nie chcesz tkwić w drogim kontrakcie na usługę, której nie lubisz.
                  • Solidna aplikacja POS: nie tylko sam czytnik, ale aplikacja towarzysząca czytelnikowi musi być solidna i łatwa w użyciu, ze wszystkimi funkcjami, których potrzebuje Twoja firma. Wsparcie EMV: Możliwość akceptowania kart chipowych ułatwia klientom płacenie (nie wszystkie karty mają już pasek magnetyczny) i chroni Twoją firmę w zakresie odpowiedzialności EMV. Obsługa NFC: obsługa NFC ułatwia klientom płacenie telefonem, zegarkiem Apple Watch lub zbliżeniową kartą kredytową. Coraz więcej klientów oczekuje wsparcia NFC, szczególnie w tych społecznie zdystansowanych czasach. Dobra żywotność baterii: ponieważ prawdopodobnie będziesz używać czytnika w podróży, potrzebujesz takiego, który będzie działał co najmniej jeden dzień bez ładowania. Szybki czas finansowania: jeden do trzech dni to standard, ale najlepiej jest mieć wpłaty następnego dnia i opcję natychmiastowego przelewu. Dobra obsługa klienta: w świecie przetwarzania płatności często dzieje się źle, dlatego niezawodne wsparcie 24/7 jest koniecznością. Bluetooth: z pewnością nie jest źle mieć czytnik wtyczek jako zapasowy, ale bezprzewodowy czytnik kart kredytowych Bluetooth zapewnia maksymalną kompatybilność, niezależnie od modelu telefonu lub tabletu. Bezprzewodowy czytnik kart kredytowych, który łączy się przez Bluetooth, również zazwyczaj obsługuje EMV i zwykle (choć nie zawsze) może również akceptować płatności NFC.Który czytnik kart kredytowych jest najlepszy dla mojej małej firmy?

                   Jaki jest najlepszy czytnik kart dla małych firm? Żaden czytelnik nie pracuje dla wszystkich, więc będziesz musiał wziąć pod uwagę szczególne potrzeby swojej firmy. Na przykład, jaki jest Twój miesięczny wolumen przetwarzania? Sprzedawcy o większych obrotach prawdopodobnie skorzystają na czytniku mobilnym, który jest dostarczany z własnym kontem handlowca. Sprzedajesz online czy tylko osobiście? Sprzedawcy internetowi potrzebują mobilnej aplikacji POS, która obejmuje handel elektroniczny. Twoja branża, budżet i potrzeby klientów to inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę.

                   Moim zdaniem Square ma najlepszy uniwersalny czytnik kart kredytowych, ponieważ może pracować w każdej branży i jest kompatybilny z praktycznie każdym urządzeniem, zarówno z opcjami wtyczki, jak i bezprzewodowego czytnika kart kredytowych. Jest również bezpłatny i ma wszystkie funkcje, których będzie potrzebować większość firm. Jednak inne procesory płatności mobilnych z tej listy mają zalety dla różnych sprzedawców.

                   Zapoznaj się z tymi zasobami, aby uzyskać dodatkową pomoc w wyborze najlepszego czytnika kart kredytowych dla Twojej małej firmy:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy