Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej 2019

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej 2019
Category: Twoje Konto
16 października 2020

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej 2019 – wszyscy znają Netflix. Platforma do przesyłania strumieniowego online stała się ulubieńcem ludzi, zapewniając ogromny wybór filmów, programów i innych rozrywek.

Niestety, Netflix jest dostępny tylko w kilku krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Ameryka Łacińska, Europa i niektóre kraje azjatyckie. Jeśli masz szczęście mieszkać w strefie Netflix, możesz uzyskać dostęp za pośrednictwem strony internetowej i cieszyć się rozrywką.

Spis treści

 • 1 Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej 2019
  • 1.1 Proste metody uzyskania bezpłatnej wersji próbnej Netflix bez karty kredytowej PayPal 2019
   • 1.1.1 Karta debetowa
   • 1.1.2 Karta podarunkowa Netflix
   • 1.1.3 Fałszywy numer karty kredytowej
   • 1.1.4 Udostępnij konto Netflix
  • 1.2 Przykładowa bezpłatna wersja próbna Netflix na 3 miesiące
  • 1.3 Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej lub PayPal 2019: Jak zrobić płatne konto
   • 1.3.1 Użyj kompatybilnego urządzenia
   • 1.3.2 Odwiedź witrynę internetową
   • 1.3.3 Wybierz plan
   • 1.3.4 Utwórz konto Netflix
  • 1.4 Losowe bezpłatne konto próbne Netflix bez karty kredytowej 2019

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej 2019

Abonenci są zobowiązani do używania karty kredytowej, aby się zalogować i korzystać z funkcji. Istnieje jednak kilka prostych metod uzyskania bezpłatnego konta Netflix 2019 . Zapewnia to z pewnością wygodę, zwłaszcza osobom bez ważnej karty kredytowej.

Teraz możesz cieszyć się wszystkimi kanałami w serwisie Netflix i oglądać swoje ulubione filmy lub programy telewizyjne bez martwienia się o kartę kredytową do logowania i przeglądania. Te metody sprawiają, że Netflix jest dostępny dla każdego, kto ma lub nie ma karty kredytowej. Sprawdź, jak korzystać z bezpłatnego okresu próbnego Netflix bez korzystania z karty kredytowej lub PayPal.

Proste metody uzyskania bezpłatnej wersji próbnej Netflix bez karty kredytowej PayPal 2019

Dla Twojej informacji Netflix planuje rozszerzyć swoją strefę i grupę docelową. To dobra wiadomość, ponieważ więcej krajów może korzystać z funkcji oferowanych przez tę platformę. Jeśli Twój kraj jest kolejnym celem serwisu Netflix, lepiej przygotuj się do przeglądania strony bez użycia karty kredytowej. Dlatego bardzo szybko musisz poznać te metody.

Pierwszym krokiem, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej PayPal 2019, jest zarejestrowanie się u dostawcy usług VPN. Oprócz możliwości uzyskania bezpłatnej wersji próbnej bez karty kredytowej, subskrypcja usługi VPN jest również rozwiązaniem dla każdego z Was, kto mieszka poza strefą Netflix.

Dzięki ukryciu swojego prawdziwego adresu IP i zmianie na amerykański adres IP dostęp do serwisu Netflix nie stanowi już problemu. Innymi słowy, ta pierwsza metoda odblokuje ograniczenia geograficzne. Mimo że Twój kraj nie został jeszcze włączony do serwisu Netflix, możesz oglądać filmy i programy telewizyjne.

Należy jednak pamiętać, że Netflix zdaje sobie sprawę z tego włamania. Nic dziwnego, że platforma zaczyna blokować większość dostawców usług VPN. Musisz być ostrożny przy wyborze sieci VPN, która nadal może zapewniać dostęp do platformy.

Zaraz po znalezieniu działającej sieci VPN zainstaluj aplikacje, uruchom aplikację VPN, a następnie wybierz amerykański serwer VPN. Wkrótce odwiedź oficjalną stronę Netflix. Musisz podać adres e-mail do procesu rejestracji. Jeśli nie chcesz, aby Cię śledzono, użyj fałszywego adresu e-mail.

To najtrudniejsza część podczas próby uzyskania 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego Netflix bez karty kredytowej lub PayPal. Ponieważ proces rejestracji będzie wymagał podania numeru karty kredytowej, musisz znaleźć rozwiązania. Istnieje kilka opcji, jeśli chodzi o rozwiązania PayPal lub karty kredytowe.

Karta debetowa

Twoja karta debetowa może zostać użyta do zastąpienia karty kredytowej. Według Netflix oba są uważane za równe. Pamiętaj, że karta debetowa to nie to samo, co karta przedpłacona wydana przez instytucję finansową lub karta podarunkowa.

Netflix rozważa kartę debetową, ponieważ jest w stanie zapewnić taką samą wygodę i bezpieczeństwo jak karta kredytowa. Wręcz przeciwnie, karta przedpłacona może wiązać się z pewnym ryzykiem, takim jak brak odpowiedniej ilości pieniędzy w terminie płatności.

Karta podarunkowa Netflix

Innym rozwiązaniem, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej lub PayPal 2019, jest użycie karty podarunkowej Netflix. Należy pamiętać, że niektóre inne karty podarunkowe mogą zostać odrzucone przez Netflix i uznane za nieważne.

Jednak nie stanie się to z kartą podarunkową Netflix – będzie działać dobrze. Gdzie znaleźć kartę podarunkową Netflix? Kartę można pobrać z oficjalnej strony Netflix lub innych platform handlowych, takich jak Amazon czy eBay. Karta podarunkowa może być świetnym prezentem dla przyjaciół lub rodziny.

Fałszywy numer karty kredytowej

Jest to jedna z najpopularniejszych metod stosowanych przez wiele osób. Generowanie fałszywego numeru karty kredytowej jest obecnie dość praktyczne, ponieważ pozwala z łatwością uzyskać subskrypcję lub bezpłatne wersje próbne z wielu witryn.

Fałszywy numer karty kredytowej będzie działał jak ważna karta kredytowa. Ludzie wybierają tę metodę z pewnych powodów, takich jak wygoda i bezpieczeństwo. Jeśli nie chcesz ujawniać informacji o swojej prawdziwej karcie kredytowej, musisz to zrobić. Poza tym fałszywa karta kredytowa nie daje nic do stracenia.

Musisz jednak pamiętać, że nie wszystkie fałszywe numery kart kredytowych są akceptowane przez Netflix. To nie będzie działać za każdym razem, w zależności od wygenerowanego fałszywego numeru karty kredytowej. Jeśli masz dużo czasu, warto po prostu wypróbować tę metodę, biorąc pod uwagę funkcje, które otrzymasz zaraz po zarejestrowaniu się w serwisie Netflix.

Udostępnij konto Netflix

To kolejna sztuczka, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej lub PayPal 2019. Udostępnianie konta to skuteczny sposób na uzyskanie bezpłatnej wersji próbnej z Netflix. Po prostu poproś znajomego lub rodzinę o udostępnienie swojego konta. Jest to legalne, ponieważ Netflix umożliwia połączenie konta z 5 różnymi profilami.

Między innymi jest to uważane za najbezpieczniejsze, które nie doprowadzi Cię do kłopotów. Nie musisz podawać własnej karty kredytowej, ponieważ Twój znajomy lub krewny już ją udostępnił.

Jak widać, jest kilka metod uzyskania bezpłatnej wersji próbnej Netflix bez konieczności posiadania karty kredytowej lub PayPal. Metody są łatwe i dostępne dla każdego, nawet jeśli nie mieszkasz w strefie Netflix lub nie masz karty kredytowej. Będą działać dobrze, umożliwiając korzystanie z funkcji oferowanych przez Netflix.

Gdy 30-dniowy bezpłatny okres próbny wkrótce wygaśnie, możesz po prostu anulować konto. Powtórz tę samą metodę, aby uzyskać kolejne bezpłatne konto próbne od Netflix. Nawet jeśli nie jest to praktyczne, warto spróbować, ponieważ możesz oglądać filmy i programy telewizyjne, jak chcesz.

Przykładowa bezpłatna wersja próbna Netflix 3 miesiące

Jeśli chcesz korzystać z serwisu Netflix za darmo, możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej Netflix. Zwykle Netflix umożliwia tylko miesięczny okres próbny po rejestracji. Po uzyskaniu konta Netflix możesz bezpłatnie oglądać wszystko, co ma do zaoferowania Netflix. Później będziesz musiał płacić za usługę przesyłania strumieniowego przez kolejne miesiące.

W niektórych przypadkach możesz znaleźć bezpłatną wersję próbną Netflix, która trwa trzy miesiące. Istnieje kilka bezpłatnych kont Netflix z okresem próbnym do trzech miesięcy, z których możesz korzystać. Musisz jednak wiedzieć, że wiele kont nie działa poprawnie. Te konta zapewniają tylko trzy miesiące na bezpłatne przesyłanie strumieniowe wszystkiego w serwisie Netflix. Następnie musisz opłacić subskrypcję według normalnej stawki. Jeśli chcesz korzystać z Netflix przez dłuższy czas, możesz ubiegać się o subskrypcję premium.

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Netflix bez karty kredytowej lub PayPal 2019: Jak zrobić płatne konto

Zapracowani ludzie uważają, że powyższe metody są dość skomplikowane i niepraktyczne. Poza tym bezpłatna wersja próbna nie zapewnia tak wielu funkcji, jak płatna. Jeśli metody uzyskania bezpłatnej wersji próbnej Netflix bez karty kredytowej lub PayPal 2019 wydają Ci się skomplikowane, a jeśli mieszkasz w strefie Netflix, zrób płatne konto. Po założeniu konta musisz skonfigurować aplikację na swoim urządzeniu. Oto kilka sposobów konfiguracji Netflix.

Użyj zgodnego urządzenia

Przede wszystkim użyj kompatybilnego urządzenia, aby uzyskać dostęp do Netflix. Zgodne urządzenia dla serwisu Netflix obejmują komputery osobiste i laptopy, odtwarzacze multimediów strumieniowych, konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray i smartfony. Korzystanie z tych urządzeń zapewnia łatwy dostęp do przeglądania serwisu Netflix.

Odwiedź stronę internetową

Po upewnieniu się, że urządzenie jest kompatybilne, odwiedź oficjalną witrynę Netflix. Jeśli mieszkasz w strefie Netflix, odwiedzanie strony jest dość łatwe. Na tym etapie na pewno nie będziesz miał problemów.

Wybierz plan

W serwisie Netflix dostępne są trzy plany, w tym Basic, Standard i Premium. Każdy plan ma inną cenę. Plan Podstawowy umożliwia strumieniowe przesyłanie treści ze strony internetowej w dowolnym momencie za pomocą jednego urządzenia.

Jeśli nie jesteś jedynym, który chce cieszyć się platformą, z pewnością nie jest to odpowiedni plan dla Ciebie. Tymczasem plan Standard umożliwia połączenie dwóch urządzeń w jedno konto. Te dwa urządzenia mogą przesyłać strumieniowo w dowolnym momencie.

Plan Premium to najlepszy plan dla rodziny, ponieważ umożliwia jednoczesne przesyłanie strumieniowe strony internetowej do 4 różnych urządzeń. Ten plan obsługuje również przesyłanie strumieniowe UHD, co czyni go idealnym wyborem dla całej rodziny. Jeśli często streamujesz Netflix przez telewizory, z pewnością musisz wybrać plan Premium.

Utwórz konto Netflix

Po znalezieniu odpowiedniego planu, który odpowiada Twoim preferencjom, następnym krokiem jest utworzenie konta Netflix. Podaj swój adres e-mail i hasło, aby się zarejestrować. Zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Z pewnością ta opcja nie jest metodą uzyskania bezpłatnej wersji próbnej Netflix bez karty kredytowej lub PayPal 2019, ponieważ musisz podać ważny numer karty kredytowej do płatności.

Po podaniu numeru karty kredytowej możesz potwierdzić zakup i Twoje konto jest gotowe do założenia. Każde urządzenie wymaga innych metod konfiguracji; dlatego musisz wiedzieć, którego urządzenia używasz. Podsumowując, Netflix to popularna platforma do transmisji strumieniowych online, która oferuje wysokiej jakości rozrywkę dla całej rodziny.

Losowe bezpłatne konto próbne Netflix bez karty kredytowej 2019

Mimo że Netflix może nie być dostępny we wszystkich krajach, osoby mieszkające poza strefą Netflix mogą korzystać z tych funkcji za pomocą kilku metod uzyskiwania bezpłatnej wersji próbnej Netflix bez karty kredytowej lub PayPal 2019.

Jeśli nie masz karty kredytowej, możesz również oglądać filmy Netflix. Jeśli jednak chcesz mieć najwygodniejszy sposób, najlepszym sposobem może być założenie płatnego konta Netflix. Zamiast korzystać z miesięcznego lub trzymiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, zawsze możesz zapłacić za pełną subskrypcję Netflix, aby cieszyć się wszystkimi rzeczami z Netflix zawsze i wszędzie.

Zostaw komentarz Anuluj odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy