Jak przygotować się do egzaminu bankowego IBPS z języka angielskiego? Proste wskazówki – sztuczki (अंग्रेज़ी की तैयारी)

Category: Twój Wynik
17 lutego 2021

Jak przygotować się do egzaminu z języka angielskiego na bank? IBPS English Paper Pattern, angielskie pytania do egzaminu ibps, Tips to Crack English. (आईबीपीएस बैंक परीक्षा के लिए अंग्रेज़ी की तैयारी कैसे करे?)

Pełny formularz IBPS: Instytut Doboru Kadr Bankowych (IBPS) przeprowadza Egzamin IBPS 2020 na różne stanowiska. Główne egzaminy na ten rok to Kurator na okres próbny IBPS PO 2020, IBPS Clerk 2020 i IBPS Specialist Officer 2020, itd. Jednym z głównych przedmiotów punktowanych IBPS w języku angielskim.

Większość uczniów boi się tego testu IBPS z języka angielskiego ze względu na mniejszą znajomość gramatyki i słownictwa angielskiego. Ci kandydaci mają nad tym pełną kontrolę. Uzyskają dobre wyniki na egzaminie IBPS.

Przewodnik rekrutacyjny IBPS zawiera najnowszy sylabus z języka angielskiego do egzaminu IBPS oraz Jak przygotować język angielski do egzaminu IBPS? Sprawdź to dzięki wskazówkom IBPS dotyczącym przygotowania w języku angielskim.

Przygotuj angielski na IBPS

आईबीपीएस के लिए अंग्रेज़ी की तैयारी Wprowadzenie do angielskiego papieru: – Angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Angielski jest językiem ojczystym w wielu krajach. Papier w języku angielskim jest najpopularniejszym papierem do wszystkich egzaminów konkursowych.

Dzięki temu egzaminatorowi sprawdzisz swoją podstawową wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa. Więc powinieneś być tego świadomy. IBPS 2020 English jest zaprojektowany z wieloma rodzajami pytań, takimi jak umiejętności rozumienia, błędy ortograficzne, rzeczownik, czasowniki, przyimki, bezpośrednie-pośrednie, zdania, przymiotnik itp. Tutaj znajdziesz angielski związany z egzaminem IBPS i wskazówki dotyczące przygotowania do IBPS z Książki angielskie IBPS itp.

Wzór egzaminu IBPS z języka angielskiego

Artykuł IBPS General English odgrywa cenną rolę w ogólnej punktacji. Egzamin IBPS z języka angielskiego ma zastosowanie do wszystkich stanowisk, takich jak egzamin IBPS PO, egzamin IBPS Clerk, egzamin IBPS Specialist Officer i egzamin RRB. w tej tabeli, sprawdź wiek papieru w języku angielskim we wszystkich egzaminach przeprowadzanych przez IBPS. Większość egzaminu zawiera 40 pytań po 40 punktów.

Egzamin IBPS w języku angielskim Liczba pytań Znaki
IBPS Clerk English Paper Syllabus 40 40
IBPS PO English Paper Syllabus 40 40
Specjalista IBPS w języku angielskim Syllabus 50 25
Sylabus do egzaminu IBPS RRB z języka angielskiego 40 40

Co przygotować? Tematy IBPS w języku angielskim

Dobranie odpowiedniego materiału do nauki jest bardzo trudnym zadaniem. Aspiranci muszą sprawdzić pytania IBPS w języku angielskim, jakie są ważne uwagi w języku angielskim dla IBPS.

Wielu studentów nieznanych z angielskiego sylabusu IBPS znajdziesz tutaj tematy papierowe, z których powinieneś przygotować angielski. I musisz poważnie ukończyć każdy przedmiot jeden po drugim, skorzystać z pomocy w angielskich pytaniach IBPS z poprzedniego roku, materiałach przygotowawczych IBPS w języku angielskim i wskazówkach doskonalenia języka angielskiego itp.

 • Pytania dotyczące słownictwa (homonimy, synonimy, antonimy, uzupełnianie zdań, tworzenie słów itp.)
 • Rozumienie Pytania wyciągające wnioski, wykrywanie tematu, zakończenie fragmentu.
 • Część gramatyczna – Pisownia, zdanie, zestaw reguł, głos czynny, mowa bierna, mowa bezpośrednia pośrednia.
 • Artykuły
 • Propozycja
 • Zwroty i idiomy
 • Poprawa zdania
 • Dostrzeganie pytań o błędach
 • Zastępowanie jednym wyrazem
 • Wypełnij puste pola itp.
 • Jak poprawić gramatykę angielską do egzaminu bankowego IBPS?
 • Jak złamać egzamin IBPS RRB 2020?

Jak przygotować angielski w prostych krokach?

Przygotowanie do egzaminu IBPS z języka angielskiego nie jest łatwym zadaniem, jeśli nie radzisz sobie dobrze z angielskim papierem. Angielski jest najważniejszą częścią każdego egzaminu w tym egzaminie egzaminator sprawdza podstawowe umiejętności w języku angielskim, aby lepiej zrozumieć angielskie słowa dla ibps, a także uzyskać doskonały pomysł na opisowy papier opisowy w języku angielskim dla ibps poprzez papier modelowy ibps w języku angielskim – próbka papiery też. Sprawdź te przydatne punkty

 • Musisz znać podstawy i prawidłowe posługiwanie się gramatyką.
 • Ćwicz więcej z pytaniami ze słownictwa
 • Unikaj małych i głupich błędów w pisowni
 • Popraw swoje umiejętności rozumienia
 • Upewnij się, że zdanie jest jasne i zwięzłe.

Tutaj możesz zapoznać się z mądrymi tematami poradami dotyczącymi przygotowania IBPS do języka angielskiego, w których znajdziesz wszystkie szczegółowe pytania, wskazówki, jak łatwo się do tego przygotować. I rzeczy, które powinieneś rozważyć podczas nauki.

Wskazówki dotyczące przygotowania gramatycznego

Gramatyka angielska dla egzaminu IBPS obejmuje różne tematy, takie jak uzupełnianie zdań, synonimy, antonimy, dostrzeganie błędów, idiomy i wyrażenia, sprawdzanie pisowni, porządkowanie zdań, itp. Te tematy są najważniejszymi tematami z programu nauczania języka angielskiego ibps.

Gramatykę można poprawić tylko poprzez praktykę. Podjęcie podstawowych standardów i sprawdzenie, aby przećwiczyć własne zdania przez Internet lub w inny sposób, to jedno ze sposobów na ulepszenie gramatyki.

Wskazówki dotyczące przygotowania słownictwa –

Słownictwo angielskie do egzaminu IBPS zawiera pytania z różnych tematów, które powinieneś zacząć używać, aby Twoje słownictwo było doskonałe. Studenci dużo czasu zadawali to pytanie, jak przygotować słownik języka angielskiego? W tej sekcji musisz mieć pewne nawyki związane z czytaniem, takie jak angielskie gazety, czasopisma, książki itp. Zwiększy to również ogólną wiedzę ogólną na całym świecie.

Skorzystaj z innych źródeł, takich jak oglądanie kanałów w języku angielskim, wiadomości, filmy itp., Słuchaj uważnie, a także ćwicz z wieloma pytaniami związanymi z sekcją słownictwa, aby prawidłowo używać słów, aby zwiększyć swoją wiedzę z tej sekcji.

Wskazówki dotyczące umiejętności rozumienia

Rozumienie = pytania z fragmentu. Jak przygotować Rozumienie języka angielskiego to jeden z moich ulubionych tematów. Zawsze dostaję pełne oceny z tej sekcji. Przede wszystkim zachowaj spokój i przeczytaj uważnie ten fragment 2 -3 razy, zrozum również, jakie przesłanie i temat się za nim kryje.

Rozpocznij przygotowania od różnych rozwiązywanych prac IBPS w języku angielskim dostępnych w książkach i na stronach internetowych. Jeśli poprawnie przeczytasz historię fragmentu, że to, co mówi, możesz szybko ją rozwiązać.

Aby uzyskać lepszą odpowiedź na tego typu pytania, powinieneś dobrze znać słownictwo, ponieważ jeśli rozumiesz znaczenie, nie jesteś w stanie poprawnie odpowiedzieć na pytania. Teraz powiem ci kilka przydatnych wskazówek, jak poprawić umiejętności rozumienia.

 • Przeczytaj uważnie akapit 2-3 razy i spróbuj zrozumieć, co mówi.
 • Zanotujesz również ważne punkty ust.
 • Teraz czytaj poprawnie pytania egzaminator na wiele sposobów próbuje Cię zmylić
 • Dokładnie sprawdź swoją odpowiedź przed zakończeniem.
 • Jak przygotować się do egzaminu z angielskiego do IBPS Mains?
 • Jak złamać egzamin IBPS IT Officer?

Wskazówki dotyczące błędów w pisowni i tworzenia zdań

Są blisko siebie, ponieważ zdanie jest niekompletne bez odpowiedniej pisowni. Błędy w pisowni zmieniają twoją średnią frazę. Sprawdź, jak przygotować się po angielsku – błędy ortograficzne i tworzenie zdań?

Ans – Powinieneś wcześniej ćwiczyć, aby uzyskać ostateczny test. Regularne szkolenie z próbnym testem języka angielskiego dla IBPS, aby uniknąć błędów ortograficznych i napisać zdanie bez błędów. Ilekroć jesteś doskonały w pisaniu po angielsku to, co chcesz powiedzieć, tego dnia osiągnąłeś połowę walki z angielskim papierem.

Wskazówki dotyczące wykrywania błędów Pytania

Pytania dotyczące wykrywania błędów pochodzą z prostej gramatyki lub ortografii. Jak się na to przygotować? w tej sekcji powinieneś zrozumieć podstawy gramatyki angielskiej i jej zasady, takie jak czasy, rzeczownik, użycie liczby pojedynczej / mnogiej itp. ćwiczyć coraz więcej i uważnie czytać, aby prześledzić błąd w zdaniu. Popraw swój nawyk czytania.

Dostępnych jest tu również wiele innych opcji, takich jak użycie słownika, aby lepiej zrozumieć znaczenie dowolnego słowa. Pomaga nam również w pytaniach dotyczących synonimów i antonimów, aby poprawić nasze umiejętności pisania. I ucz się z listy słów, która jest również doskonałym sposobem na przygotowanie się do angielskiego. Pobierz w tym celu plik PDF online i spróbuj go wielokrotnie używać.

Jak poprawić angielski?

„Angielski dla egzaminu IBPS jest najbardziej odpowiednią sekcją. Nie uspokoisz się, jeśli nie znasz podstaw. To nieustannie sprawdza cię w twojej karierze, więc powinieneś być w niej doskonały. Główną częścią artykułu w języku angielskim jest sekcja Gramatyka i słownictwo.

Cały ten artykuł dotyczy Jak przygotować język angielski do egzaminów konkursowych? Przeczytaj go uważnie, a teraz sprawdź kilka wskazówek ibps po angielsku – triki dla Ciebie.

 • Ćwicz cztery podstawowe umiejętności: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie. Naucz się czytać – gazety, magazyny, książki itp. Na co dzień w języku angielskim. Oglądaj przemówienia, seriale, filmy itp. Codziennie pisz nowe angielskie słowa i używaj ich w zdaniach oraz rozmawiaj po angielsku z przyjaciółmi i rodziną. Możesz również dołączyć do zajęć anglojęzycznych.
 • Ustaw odpowiednie zarządzanie czasem dla wszystkich sekcji (gramatyka, słownictwo itp.), Sprawdź tutaj wskazówki dotyczące zarządzania czasem dla uczniów. Daj więcej czasu słabej części.
 • Sprawdź tematy z gramatyki angielskiej i przećwicz wszystkie rodzaje pytań jeden po drugim. Ćwicz tylko jeden problem na raz.
 • W czasie egzaminu nie powinieneś spieszyć się z poprawnym czytaniem pytań. Najpierw dobrze zrozum pytanie, a następnie odpowiedz na nie.
 • Skorzystaj z testu przygotowawczego ibps z języka angielskiego, aby uzyskać lepszy pomysł na egzamin z języka angielskiego z wyprzedzeniem. Poćwicz więcej pytań, jak tylko możesz.
 • Sprawdź sylabus IBPS English zanim zaczniesz przygotowania, które tematy są najważniejsze i ile ocen? Przygotuj odpowiedni plan nauki. Sprawdź również kompletny sylabus IBPS Bank tutaj.
 • Sprawdź pytania i odpowiedzi ibps z języka angielskiego z poprzednich lat, aby uzyskać lepszy pomysł na egzamin IBPS Bank.
 • Jak przygotować język angielski do SSC CHSL?
 • Instytut Coachingowy IBPS
 • एसएससी परीक्षा की तैयारी कैसे करे? हिंदी में
Harmonogram egzaminów SBI 2020 Pakiet wynagrodzeń SBI PO z dodatkami

Co zrobić w ostatnim tygodniu, aby poprawić wynik w sekcji angielskiej?

W zeszłym tygodniu nie powinieneś bać się myślenia o wyniku, musisz mieć pewność, że sobie poradzisz ze wszystkim. Codziennie czytaj gazetę ten nawyk aktualizuje cię i zwiększa twoją pewność siebie.

Teraz popraw wszystkie sekcje jeden po drugim. Poświęć większość czasu na ćwiczenia ze słabą częścią. Napisz przydatne angielskie sztuczki skrótów ibps, aby przygotować je na koniec. Przeczytaj samouczki w języku angielskim i spróbuj zrozumieć ich sposób pisania.

Jakie rodzaje pytań zadawanych w artykule w języku angielskim?

Pytania z języka angielskiego do egzaminu ibps będą zadawane z sekcji gramatyki angielskiej i słownictwa. Więc powinieneś przygotować się do tego po angielsku. Z ostatnich trzech lat większość pytań pojawia się w określonych tematach, takich jak synonimy, antonimy, pisownia, fragmenty, dostrzeganie błędów, aktywny głos pasywny, bezpośredni pośredni, wypełnij puste miejsca itp.

Możesz także wziąć udział w przygotowaniu do angielskiego ibps online. Uzupełnij te tematy całkowicie, a Twój wynik będzie dobry. Spróbuj też najlepszych angielskich książek do egzaminu ibps, które zapewniają perfekcję „IBPS English Paper. i jak złamać sekcję angielską w Ibps?

Książki angielskie do egzaminu IBPS Bank

Możesz również kupić książki angielskie od różnych autorów, takie jak książki RS Aggarwal English dla ibps, książki Arihant English dla ibps, Hari Mohan Prasad, publikacje Kiran, itp. Zapewnia w pełni spersonalizowane ibpsangielskie tematy sylabusa z przykładami i oczekiwane pytania dotyczące nadchodzących egzaminów IBPS i innych bankowości. Uzyskaj także doskonałą odpowiedź na temat przygotowania języka angielskiego do egzaminów konkursowych. Teraz sprawdź jedne z najlepszych angielskich książek IBPS.

Najnowsze książki przygotowawcze IBPS w języku angielskim
Angielski do egzaminów bankowych (wstępne i główne) Sprawdź tutaj
Kurs doskonalenia języka angielskiego (z 4 bezpłatnymi książkami) (angielski) 12. edycja Sprawdź tutaj
Bank Clerk English Chapter-mądry Solved Papers 2003 – Till Date (3555+ obiektywnych pytań) Sprawdź tutaj
Bank PO English Language Solved Papers 1999 – Till Date (4565+ obiektywnych pytań Nationalized & Gramin Bank, IBPS PO / MT / SO, RRBs Officer, SBI, RBI Sprawdź tutaj

Mam nadzieję, że artykuł o tym jak przygotować język angielski do IBPS? A wskazówki dotyczące języka angielskiego w ibps bardzo pomagają zrozumieć historię kryjącą się za metodami przygotowania języka angielskiego ibps. Niech niektóre punkty, które przegapiłem w tym poście, dadzą mi znać, co o tym myślisz. Podziel się również swoimi doświadczeniami z egzaminu IBPS, wszelkimi sugestiami / zapytaniami w sekcji komentarzy poniżej.

Jeśli znajdziesz coś przydatnego w tym artykule (आईबीपीएस बैंक परीक्षा के लिए अंग्रेज़ी की तैयारी कैसे करे?) Podziel się nim ze znajomymi i społecznością, aby zwiększyć ich znajomość języka angielskiego dla ibps.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy