Firmowe konto bieżące

17 lutego 2021

Ciężko pracujemy, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc naszym obecnym klientom biznesowym, którzy pilnie potrzebują wsparcia w ramach programu Bounce Back Loan Scheme. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek.

Oznacza to, że obecnie nie przyjmujemy nowych wniosków o firmowe rachunki bieżące, ale w ciągu najbliższych tygodni przeanalizujemy to stanowisko, a dalsze szczegóły będą dostępne na naszej stronie internetowej.

Co możesz dostać
 • Bezpłatna codzienna bankowość dla start-upów przez 18 miesięcy (standardowa opłata miesięczna 7,50 GBP)
 • Standardowa codzienna bankowość
 • Dostęp online, w bankomatach Santander i oddziałach pocztowychKwalifikowalność
  • Wszyscy dyrektorzy, właściciele (udziałowcy) lub partnerzy mają ukończone 18 lat i mieszkają w Wielkiej Brytanii
  • Do 2 dyrektorów, właścicieli (udziałowców) lub wspólnikówZamierzasz używać konta wyłącznie do celów biznesowych
  • Twoja firma jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii
  • Jesteś przedsiębiorcą jednoosobowym lub Twoja firma jest spółką osobową, spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, prywatną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością lub trustemZaaranżowany debet w rachunku bieżącym

   (zależny od statusu)

   Opłata roczna 1% ustalonego kredytu w rachunku bieżącym (opłata minimalna 50 GBP)

   Skorzystaj z naszej szybkiej i łatwej listy kontrolnej aplikacji (pdf, 159 KB), aby upewnić się, że masz wszystkie wymagane informacje przed złożeniem wniosku. Przenieś swoje istniejące konto Santander na firmowe konto bieżące za miesięczną opłatą w wysokości 7,50 GBP

   Możesz przenieść swoje biznesowe konto bankowe Santander przez Internet, jeśli:

   • jednoosobowa działalność gospodarcza lub obecny wspólnik w spółce osobowej
   • członek spółki z ograniczoną odpowiedzialnościądyrektor prywatnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością; lubpowiernik trustu I:

    • do obsługi istniejącego konta w imieniu firmy wymagany jest tylko Twój podpis
    • konto, które chcesz przenieść to firmowe konto bieżące, firmowe konto bieżące lub firmowe konto bieżące 1 | 2 | 3 Co muszę zrobić

     Jeśli chcesz się przenieść, musisz:

     1. Zaloguj się do bankowości internetowej
     2. Przejdź do „Złóż wniosek online po prawej stronie i kliknij „Przenieś aktualne kontoMiej pod ręką dane swojego istniejącego kontaPo przeniesieniu istniejącego biznesowego rachunku bieżącego Santander będziesz mógł zachować dotychczasowy numer konta, kartę i PIN.

      Uwaga: jeśli przenosisz się z produktu, który obecnie nie jest w sprzedaży, nie będziesz mógł do niego wrócić.

      Nie jesteś jeszcze skonfigurowany do bankowości internetowej lub nie spełniasz powyższych kryteriów kwalifikacji?

      Możesz przenieść swoje konto, dzwoniąc do nas pod numer 0800085 1968 .

      Ta oferta działa dla Ciebie, jeśli:

     3. Twoja firma jest w pierwszym roku handlu i
     4. to jest pierwszy biznesowy rachunek bieżący Twojej firmy u nas.Nie ma miesięcznej opłaty za konto przez pierwsze 18 miesięcy pod koniec 18-miesięcznego okresu zapłacisz 7,50 GBP miesięcznie .

      Ta oferta działa dla Ciebie, jeśli:

     5. Twoja firma handluje od ponad roku lub
     6. masz już u nas firmowy rachunek bieżący i chcesz otworzyć dodatkowe kontoOpłata za to konto wynosi 7,50 GBP miesięcznie.

      Przełącz się do nas za 7 dni

      Możesz zmienić swoje konto firmowe u dowolnego dostawcy na nas. Otrzymasz nowy numer konta, kartę i PIN

      Jeśli chcesz przenieść swoje firmowe konto bieżące do nas za pomocą usługi zmiany rachunku bieżącego, będziesz płacić obniżoną opłatę miesięczną w wysokości 5 GBP miesięcznie przez 12 miesięcy, korzystając z oferty zamiany konta bieżącego 1 | 2 | 3

      Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie pomocy dotyczącej przełączania

      Opłaty i prowizje za konto

      Firmowe konto bieżące

      Oferta na uruchomienie Konta Bieżącego Biznesu

      Miesięczna opłata

      Bez opłat (przez pierwsze 18 miesięcy)

      Pod koniec 18-miesięcznego okresu to konto będzie kosztować 7,50 GBP miesięcznie

      Opłaty za wpłaty gotówkowe w bankomatach Santander i oddziałach pocztowych

      Brak opłat za wpłaty do 1000 GBP miesięcznie (następnie 70 pensów za 100 GBP)

      Bez opłat i nieograniczone wpłaty w bankomatach (powrót do taryfy Konta Bieżącego dla Firm po 18 miesiącach)

      Opłaty dotyczą transakcji niestandardowych, takich jak wydawanie reszty, płatności CHAPS i transakcje w obcej walucie. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumencie zawierającym kluczowe fakty w części „Inne informacje o koncie.

      Debet (są opłaty związane z Twoim debetem)

      W ramach wniosku o rachunek bieżący możesz ubiegać się o debet w rachunku bieżącym od 500 GBP do 25 000 GBP (z zastrzeżeniem akceptacji), jeśli:

      • masz dobrą historię kredytową
      • nie ogłoszono upadłościnie byłeś zdyskwalifikowanym dyrektorem lub dyrektorem nieudanej firmy w ciągu ostatnich 6 lat orazani ty, ani żaden z dyrektorów, właścicieli (udziałowców) lub wspólników nie zawarli Indywidualnej Dobrowolnej Umowy.Oprocentowanie i opłaty za debet Odsetki i opłaty
       Opłata roczna za zorganizowany debet w rachunku bieżącym 1% ustalonego debetu (minimalna opłata 50 £) Oprocentowanie kredytu w rachunku bieżącym 5,10% EAR (zmienna)

       (stopa bazowa Banku Anglii plus 5,00%) Oprocentowanie kredytu w rachunku bieżącym bez umów Bez zainteresowania Niezapłacona opłata za przedmiot Bez opłaty Opłata za opłacony przedmiot Bez opłaty Limity w rachunku bieżącym zależą od okoliczności i musisz je spłacić, gdy o to poprosimy, zgodnie z naszymi Ogólnymi warunkami.

       Dostępne są inne opcje pożyczki. Zobacz nasze opcje pożyczek biznesowych i finansowania, aby dowiedzieć się więcej.

       Powiadomimy Cię co najmniej 30 dni przed obciążeniem Twojej rocznej opłaty za przedłużenie i co najmniej 14 dni przed obciążeniem miesięcznych opłat i odsetek.

       Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z dokumentem zawierającym kluczowe informacje w sekcji „Najważniejsze dokumenty.

       Wszystko, co musisz wiedzieć przed złożeniem wniosku

       Przed złożeniem wniosku zalecamy zapoznanie się z informacjami zawartymi w poniższych dokumentach. Możesz je zapisać lub wydrukować, aby móc się do nich odwoływać w przyszłości.

       Kluczowe dokumenty

      • Dokument zawierający kluczowe fakty dotyczące rachunku bieżącego firmy (pdf, 116 KB)
      • Ogólne warunki handlowe (pdf, 305 KB)Aby wyświetlić te dokumenty, może być konieczne pobranie programu Adobe Reader

       Sposoby płatności z nami

       Bankowość 24/7 na wszystkich Twoich urządzeniach. Możesz skonfigurować wyciągi bez papieru i skonfigurować spersonalizowane alerty dotyczące konta.

       • Bankowość internetowa
       • Aplikacja do bankowości mobilnejBankowość bezpośrednia w oddziałach PocztyBankowość telefonicznaSkorzystaj z naszych bankomatów do wypłacania gotówki, dokonywania wpłat gotówkowych i czeków, sprawdzania salda i zarządzania kodem PIN (wszystkie transakcje podlegają limitom konta) Alerty dotyczące konta

        Zostaniesz automatycznie skonfigurowany do otrzymywania alertów tekstowych, gdy:

        Twoje konto korzysta z niezarządzonego debetu w rachunku bieżącym

        masz regularne płatności na swoim koncie, na które nie masz wystarczających środków, poprosimy Cię o wpłacenie na konto, aby upewnić się, że te płatności są dokonywane;

        w przypadku odmowy płatności, ponieważ nie masz wystarczających środków.

        Możesz zarejestrować się, aby otrzymać alert, gdy:

        Twoje konto korzysta z aranżowanego debetu.

        Jeśli nie mamy dla Ciebie prawidłowego numeru telefonu komórkowego, możemy nie być w stanie się z Tobą skontaktować.

        Możesz również zarejestrować się, aby otrzymywać alerty dotyczące innych kont, które pomogą Ci kontrolować swoje finanse. Na przykład alerty informujące o spadku salda poniżej ustalonego limitu lub o wpłacie na konto większej niż ustalona kwota. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Alerty dotyczące konta. W każdej chwili możesz zarządzać ustawieniami alertów za pośrednictwem bankowości internetowej, dzwoniąc do nas pod numer 0800 731 6666 lub odwiedzając oddział.

        Lista kontrolna – czego potrzebujesz, aby otworzyć konto

        Uczestniczący w programie dostawcy firmowych rachunków bankowych w Wielkiej Brytanii wyrazili zgodę na podstawowy zestaw informacji, których będą potrzebować od Ciebie do skonfigurowania Twojego biznesowego rachunku bieżącego w Wielkiej Brytanii. Dowiedz się, co będziesz potrzebować, korzystając z prostej listy kontrolnej konta biznesowego od UK Finance, wiodącego brytyjskiego stowarzyszenia branżowego usług finansowych. To jest tylko standardowa lista kontrolna, więc może być konieczne podanie dodatkowych informacji podczas wypełniania naszego formularza zgłoszeniowego.

        Masz wszystko, czego potrzebujesz?

        Aby Twoja aplikacja była tak łatwa, jak to tylko możliwe, stworzyliśmy listę kontrolną, dzięki której masz wszystkie wymagane informacje, w tym tożsamość osobistą i istnienie firmy. Sprawdź, czy masz odpowiednie informacje, których potrzebujesz (pdf, 159 KB)

        Dostawcy usług płatniczych

        Jeśli jesteś dostawcą usług płatniczych lub złożyłeś podanie, przejdź do strony Dostawca usług płatniczych, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach i jak skontaktować się z Dyrektorem ds. Relacji z Santander.

        Bezpieczeństwo

        Dbaj o prywatność i bezpieczeństwo swoich danych bankowych.

        Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego podejścia do bezpieczeństwa, a także bardziej przydatne informacje, które pomogą Ci powstrzymać zagrożenie oszustwem, odwiedź nasze Centrum bezpieczeństwa

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy