Dlaczego warto inwestować w nieruchomości komercyjne?

Category: Kredyt Hipoteczny
17 lutego 2021

użytkownika Tim Norris | 23 września 2015

Przez ostatnie 30 lat współpracowałem z wieloma nowymi i doświadczonymi inwestorami. Chociaż każdy inwestor ma inne cele, czas, doświadczenie itd., Rozmowy, które prowadzę z nimi wszystkimi są podobne: omawiamy inwestowanie w nieruchomości – korzyści i wady – i dzielę się spostrzeżeniami na temat biznesu, który zapewnił bogactwo dla tak wielu ludzi na przestrzeni lat. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest „Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Nieruchomości oferują kilka korzyści, które nie są dostępne dla innych instrumentów inwestycyjnych: dźwignia finansowa, odliczenie odsetek, amortyzacja i aprecjacja to główne czynniki napędzające, ale inne pomijane korzyści obejmują kontrolę nad twoją inwestycją, roczne opłaty (zarządzanie) i 1031 wolnocłowych wymian.

Pozwólcie, że krótko wyjaśnię te terminy:

Dźwignia finansowa: jest to wykorzystanie niewielkiej początkowej inwestycji gotówkowej w celu uzyskania bardzo wysokiego zwrotu w stosunku do własnej inwestycji. Zazwyczaj w przypadku nieruchomości inwestycyjnych banki wymagają zainwestowania od 30 do 35 procent ceny zakupu aktywów w gotówkę jako kapitał własny. Oprocentowanie komercyjnych (inwestycyjnych) kredytów hipotecznych jest na ogół o około 1 procent wyższe niż oprocentowanie kredytów hipotecznych dla domów jednorodzinnych; jest to ogólna praktyczna zasada, a nie reguła sektora bankowego. Ten kredyt hipoteczny będzie normalnie obowiązywał na okres od 20 do 25 lat z pięcioletnim okresem spłaty – co oznacza, że ​​bank może zażądać zwrotu pieniędzy lub renegocjować warunki kredytu po 5 latach.

Odliczenie odsetek: IRS umożliwia inwestorom zmniejszenie podlegającego opodatkowaniu dochodu z inwestycji o kwotę rocznych odsetek od kredytu hipotecznego zapłaconego za nieruchomość inwestycyjną.

Amortyzacja: IRS pozwala również inwestorom zmniejszyć ich roczny dochód z inwestycji podlegający opodatkowaniu w oparciu o część wartości inwestycji w nieruchomości generującej ten dochód. Wysokość części rocznej uzależniona jest za pośrednictwem IRS od rodzaju inwestycji w nieruchomość.

Wycena : Inwestycje w nieruchomości zyskały na wartości – w perspektywie długoterminowej. Nazywa się to uznaniem i zwiększa twoją wartość netto bez robienia czegokolwiek! Aprecjacja może wynikać ze wzrostu czynszów lub z wyceny aktywów przez rynek wyżej niż w przeszłości.

Istnieje kilka przeoczonych korzyści z posiadania nieruchomości inwestycyjnych, które chciałbym teraz podkreślić.

Kontrola inwestora: Jedną z mniej znanych korzyści jest kontrola, jaką inwestor ma nad tą inwestycją. Kupując akcje, nie możesz zmienić niczego, co robi firma; Twoim wyborem jest sprzedaż lub zakup większej ilości akcji. Jednak nieruchomość pozwala inwestorom na naprawę aktywa, zmianę elewacji, zmianę zagospodarowania przestrzennego, pozyskanie lepszych najemców, podwyższenie czynszu lub obniżenie kosztów zarządzania aktywem.

Opłaty roczne: Większość inwestycji w nieruchomości wymaga pewnego rodzaju zarządzania lub nadzoru. Niektórzy inwestorzy zatrudniają firmę zarządzającą, która zajmuje się leasingiem i zarządzaniem ich inwestycją. Inni inwestorzy stosują podejście „praktyczne. Zarządzając własną nieruchomością inwestycyjną, co miesiąc należy pobierać opłatę za zarządzanie. A jeśli odpowiednio ustrukturyzujesz swoją umowę najmu, najemca za to zapłaci.

1031 wymiana: Jak w przypadku każdej inwestycji, nadejdzie czas, kiedy inwestor zdecyduje się sprzedać aktywa. Kolejną korzyścią przeoczoną przez wielu inwestorów po raz pierwszy jest wymiana wolna od podatku 1031. IRS ma regułę (1031 w książce kodów), która pozwala inwestorom sprzedać jedną nieruchomość i przenieść te pieniądze do innej inwestycji w nieruchomości bez płacenia podatku od zysków kapitałowych! Pozwala to inwestorowi „wykorzystać gotówkę, która byłaby przeznaczona na płacenie podatków i zainwestować te pieniądze w inną inwestycję w nieruchomości. Oznacza to, że inwestor może zakupić większą nieruchomość i otrzymać dochód z „dolarów podatku! Istnieją bardzo surowe wytyczne. Ale świadomość, że jest to dostępne dla Ciebie jako inwestora, może dodać ogromną wartość.

Oto przykład: Inwestor kupuje parterowy, w pełni wynajęty budynek biurowy o wartości 7 000 SF, za czynsz za 20 USD rocznie. Inwestor płaci 8 USD PSF rocznie za koszty operacyjne budynku i podatki od nieruchomości. To pozostawia 12 USD PSF rocznie jako dochód netto. Gdyby inwestor kupił budynek za gotówkę, jego roczny zwrot wyniósłby 8,4 procent ceny zakupu wynoszącej 1 000 000 USD. Gdyby inwestor miał zaliczkę w wysokości 35% własnych pieniędzy (350 000 USD) i otrzymał hipotekę bankową na 65% wartości kredytu (650 000 USD) z 4,5-procentową stopą procentową i 20-letnim okresem zwrotu, jego roczny zwrot byłby być o 10 procent. I nie obejmuje to odliczeń odsetek, amortyzacji ani uznania!

Inwestowanie w nieruchomości może być świetnym sposobem na tworzenie bogactwa. Ale wszyscy inwestorzy powinni mieć w swoim zespole trzech profesjonalistów:

  • Prawdziwy pośrednik nieruchomości , który specjalizuje się w komercyjnych nieruchomości / inwestycyjnych
  • Księgowa znająca się na prawie podatkowym od inwestycji w nieruchomości oraz Prawnik , który ma doświadczenie w leasingu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych / inwestycyjnych w kraju, w którym mieszkasz.Informacje zawarte w niniejszym dokumencie pochodzą ze źródeł uważanych za wiarygodne. Chociaż dołożono wszelkich starań, aby zapewnić ich dokładność, nie możemy tego zagwarantować. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładności. Zachęcamy czytelników do skonsultowania się z profesjonalnymi doradcami przed podjęciem jakichkolwiek działań w związku z jakimkolwiek materiałem zawartym w tym raporcie.

    Jako starszy dyrektor zarządzający Colliers International w Princeton, Tim skupiał się na pomaganiu swoim klientom w osiąganiu celów przestrzennych i inwestycyjnych na rynku Greater Princeton przez ostatnie 30 lat. Jako Certified Commercial Investment Member (CCIM), Tim ma doświadczenie i doświadczenie w dostarczaniu skutecznych i kreatywnych rozwiązań dla swoich klientów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy