Czy Ripple (XRP) to dobra inwestycja w 2020 roku

Czy Ripple (XRP) to dobra inwestycja w 2020 roku
Category: Całym Świecie
16 października 2020

Obecnie istnieje wiele możliwości inwestycyjnych: towary, akcje, opcje i, oczywiście, rynki kryptowalut. Jeśli chcesz wybrać kryptowalutę do zainwestowania, jesteś we właściwym miejscu! Zrobimy szeroki przegląd inwestowania w Ripple.

Prawdopodobnie słyszałeś, jak opłacalne może być inwestowanie w kryptowalutę Ripple. Ale czy to naprawdę dobry moment, aby się spieszyć i zgromadzić Ripple? Czy warto inwestować w Ripple? Kto już zainwestował w Ripple ( Kto jest zainwestowany w Ripple? )? W tym artykule omówimy wszystko na temat Ripple! Jak duży jest jego potencjał wzrostu? Jak to wygląda na wykresach? Czy Ripple to dobra inwestycja? Pod koniec artykułu będziesz mieć pełne zrozumienie tematu! Oto, co omówię:

 1. Co to jest Ripple (XRP)?
 2. Co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem inwestowania w Ripple
 3. Czy XRP to bezpieczna inwestycja?
 4. Kto inwestuje w Ripple?
 5. Powinienem zainwestować w Ripple czy Bitcoin?
 6. Inwestujesz w Ethereum vs Ripple?
 7. Czy warto inwestować w Ripple?
 8. Czy XRP to dobra inwestycja w 2020 roku?
 9. Jak zainwestować w XRP?
 10. Korzyści z inwestowania w StormGain

Co to jest Ripple (XRP)?

Ripple ma wiele zalet w handlu i przelewaniu pieniędzy. Kontrastuje z innymi kryptowalutami. Na przykład Bitcoin został zaplanowany zasadniczo jako zaawansowany zasób, który ma być używany jako mechanizm handlowy. Z drugiej strony, Ripple (XRP) to stałe ramy dla spłaty i handlu gotówką. Został zorganizowany i stworzony przez Ripple Labs przy użyciu lokalnej waluty cyfrowej XRP w celu szybkiego przetwarzania wymian.

Struktura bram Ripple umożliwia każdej osobie lub przedsiębiorcy dokonanie transferu na platformie, która umożliwia klientom tworzenie własnych bram. Zarejestrowany użytkownik może zostać zatwierdzony jako broker, który handluje, przechowuje płynność i nie tylko.

Ripple nie wykorzystuje blockchain do oferowania zgody. Zamiast tego podsumowuje informacje za pomocą drzewa skrótów i przetwarza te informacje na swoich serwerach zatwierdzających. W przeciwieństwie do większości innych kryptowalut, XRP nie może zostać wydobyty. Wszystkie 100 miliardów tokenów XRP zostało dostarczonych i rozpowszechnionych w momencie premiery monety. Obecnie XRP jest jedną z największych walut cyfrowych pod względem kapitalizacji rynkowej i jest szeroko wykorzystywana przez instytucje finansowe na całym świecie.

Ripple to oficjalne stowarzyszenie, które zdobyło zaufanie wielu banków. Banki zwiększają swoje inwestycje w XRP wśród wszystkich aktywów, które posiadają i używają. Ripple kontroluje i posiada zdumiewające 62% wszystkich istniejących monet XRP. To naturalnie podkreśliło specjalistów finansowych XRP. Reakcją Ripple było zablokowanie 55 miliardów monet. Z drugiej strony, szerokie spojrzenie na ten temat pokazuje, że Ripple zostało stworzone po to, by nim być i jest bramą dla instytucjonalnego napływu pieniędzy. Należy o tym pamiętać. Wszyscy wiemy, że kiedy światowy system ekonomiczny przełączy się w przyszłości na kryptowaluty, stanie się to tylko dzięki rozwiązaniom takim jak Ripple. Za pośrednictwem Ripple zaczną inwestować ogromne kwoty pieniędzy instytucjonalnych. Lata pracy i wdrażania dowiodły bezpieczeństwa i niezawodności tej technologii. Ripple zawsze patrzy w przyszłość.

Co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem inwestowania w Ripple

Ripple XRP umożliwia tańsze i szybsze transfery niż jego rywale. Firma reprezentuje ramy szybkiej wymiany, które pozwalają klientowi zakończyć wymianę w ciągu 3 minut. Szybkie transakcje pozwalają obniżyć koszty transakcji i czas spędzony o 45% -75%. Elastyczna konwencja tworzy wyjątkowo wszechstronne narzędzie, które można dostosowywać do wzorców rynkowych.

Grupa stojąca za Ripple koncentruje się na 1500 transakcjach na sekundę w nie tak odległej przyszłości, czyli więcej niż konkurenci są obecnie w stanie zaoferować. Głównym celem firmy było stworzenie systemu płatności, który byłby wykorzystywany przez banki do ułatwiania transferu środków zarówno na rynkach międzynarodowych, jak i krajowych. Obecnie wiele instytucji finansowych zaczęło już korzystać z Ripple.

Czy XRP to bezpieczna inwestycja?

Ripple ma powiązania z fundacjami w świecie finansów, a wiele banków krajowych właśnie dokonało zmian, aby skonsolidować Ripple w swoich organizacjach. Ich udział jest potwierdzeniem zaufania, jakie zdobył Ripple. Każdego dnia do Ripple dołączają specjaliści finansowi i banki. Dlatego inwestując w Ripple, stoisz na równi z głównymi korporacjami bankowymi.

Główna różnica między Ripple a innymi popularnymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin i Ethereum, polega na tym, że Ripple jest scentralizowaną wersją zdecentralizowanej technologii. Bitcoin i Ethereum są obsługiwane przez górników, którzy przetwarzają i weryfikują transakcje. Żaden z nich nie ma realnej kontroli nad blokami. Transakcje Ripple są kontrolowane przez określone instytucje finansowe, takie jak RBC, UBS i Westpac.

Jedną rzeczą, która wyróżnia Ripple na tle większości swoich konkurentów, jest niewielka cena za token (obecnie 0,20 USD). Niska cena tokena oznacza, że ​​każdy, kto ma niewielki budżet, może wnieść swój wkład w Ripple, co oznacza, że ​​XRP oferuje doskonałą okazję inwestycyjną. Możesz zacząć inwestować od dowolnej kwoty, kupując tylko kilka monet. Jeśli cena spadnie, zawsze możesz dodać więcej do swojej pozycji.

Transakcje Ripple są znacznie szybsze i tańsze niż te, które oferuje sieć Bitcoin. Ripple powstało jako oficjalne stowarzyszenie w swoim rdzeniu, z którego będą korzystać banki. Rozwiązania oparte na Ripple pozwalają na handel dowolną gotówką lub towarami (takimi jak złoto) z niskimi prowizjami. Organizacje dostrzegają zalety Ripple wśród swoich konkurentów.

Kto inwestuje w Ripple?

Jak wspomniano powyżej, Ripple jest znane z dużych partnerstw z bankami. Banki inwestowały i nadal inwestują w Ripple od wielu lat. Jak być może wiesz, banki dobrze wiedzą, gdzie inwestować pieniądze. W czasach kryzysu banki jako jedne z pierwszych otrzymują pomoc finansową i wsparcie rządowe.

Powinienem zainwestować w Ripple czy Bitcoin?

Bitcoin jest cyfrową formą pieniądza, ale w przeciwieństwie do zwykłych walut fiducjarnych nie jest kontrolowany przez bank centralny. Zamiast tego, kręgosłupem zarządzania systemem finansowym Bitcoin są tysiące komputerów rozmieszczonych na całym świecie. Wszystkie transakcje w tej sieci odbywają się poprzez blockchain.

Blockchain to rejestr lub księga główna, która jest przeznaczona wyłącznie do dodawania informacji. Po zapisaniu danych w takim rekordzie praktycznie nie można ich zmienić ani usunąć. Blockchain zapewnia to poprzez posiadanie wskaźnika do poprzedniego bloku w każdym kolejnym bloku. Każdy może wziąć udział w tym ekosystemie po zainstalowaniu określonego oprogramowania typu open source.

Bitcoiny są produkowane poprzez zmianę łańcucha rekordów utrzymujących konta zarządzane przez systemy komputerowe. Górnicy potwierdzają wymiany i dodają je do łańcucha bloków Bitcoin, który jest wypełniany jako zapis wszystkich ruchów w systemie. W zamian za swój czas i moc obliczeniową, które są ważne dla zatwierdzenia raportu z tych operacji, górnicy otrzymują nagrodę od sieci blockchain po zatwierdzeniu określonej liczby giełd.

Jednak w przeciwieństwie do Bitcoin, Ripple nie wykorzystuje procesu wyszukiwania do weryfikacji transakcji. Zamiast tego sieć osiąga konsensus przy użyciu własnego, konfigurowalnego algorytmu.

Algorytm jest zarządzany przez sieć niezależnych hostów weryfikujących, które na bieżąco porównują swoje rekordy transakcji. Każdy może nie tylko skonfigurować i uruchomić węzeł walidatora Ripple, ale może również wybrać, którym węzłom zaufać jako walidatory. Jednak Ripple zaleca, aby Twoi klienci korzystali z listy zidentyfikowanych zaufanych członków w celu weryfikacji ich transakcji.

Wysyłanie XRP jest bardzo szybkie. System akceptuje przelewy w ciągu zaledwie kilku sekund, a czas transferu Bitcoin przekracza 30 minut. Ponadto XRP może obsłużyć 1500 przelewów na sekundę, podczas gdy Bitcoin może obsłużyć tylko 7. To sprawia, że ​​zalety XRP jako metody płatności są łatwo widoczne.

Bitcoin i Ripple rozwiązują ważne problemy, a obie technologie są ważne. Dlatego rozsądne byłoby zainwestowanie w Ripple i Bitcoin. W średnim i długim okresie zalety takich inwestycji są ogromne. Oto wykresy dynamiki cen BTC i XRP:

Według historii, gdy Bitcoin wejdzie w fazę zwyżkową, XRP prawdopodobnie dołączy do tempa i podąży za swoim większym bratem z większą kapitalizacją rynkową.

Inwestujesz w Ethereum vs Ripple?

Ethereum to platforma dla twórców aplikacji oparta na zdecentralizowanej technologii blockchain (dApps). Moneta Ethereum, Ether i Ripple działają jako metoda płatności. Warto dodać obie wartościowe monety do swojego portfela inwestycyjnego.

Czy warto inwestować w Ripple?

Systemy monetarne i ekonomiczne są poddawane różnym testom, które wymagają nowych, świeżych, nieszablonowych pomysłów. W tym momencie jesteśmy świadkami ogromnego przejścia ze starej ery do nowej ery cyfrowej. Ci, którzy rozpoznają to przejście i będą przygotowani, dostosują się najszybciej i skorzystają z tego najwięcej.

Rynek kryptowalut stabilizuje się po długiej dwuletniej bessie. W końcu przechodzimy do hossy. Ci, którzy złapali hossę w 2017 roku, doskonale wiedzą, że była to tylko rozgrzewka przed nadchodzącą zaawansowaną hossą, której jesteśmy teraz świadkami. Nadal możesz się zastanawiać, czy to najlepszy moment i moment, aby zacząć inwestować w Ripple. Bez cienia wątpliwości powinieneś zacząć patrzeć na zasób, a oto dlaczego.

Para XRP / USD zbliża się do końca opadającej pary trójkątów.

Obecnie cena monety jest niższa od 200-dniowej średniej kroczącej w zakresie 0,20 USD. Po przekroczeniu 200MA i przełamaniu oporu po przekątnej jego cena prawdopodobnie wzrośnie.

Wielkość inwestycji znacznie wzrosła w porównaniu z poprzednim okresem kumulacji poprzedzającym przełom. Wykres dzienny znajduje się poniżej.

Prawdopodobnie każdy inwestor pyta, ile zainwestować w XRP. Należy pamiętać, że cena wciąż się konsoliduje. Prawdopodobnie będzie nadal handlować w przedziale od 0,11 USD do 0,24 USD, zanim się przebije. Trudno przewidzieć dokładny czas, w którym cena przebije opór. Lepiej jest przygotować się z wyprzedzeniem i wpłacić pieniądze na konto i zacząć inwestować w Ripple po dogodnych cenach.

Z pozycji inwestorów średnio i długoterminowych ceny te są darem.

Wcześniej, 4 stycznia 2018 r., Rekordowo wysoki poziom cen wyniósł 3,84 USD. Od 2018 roku najniższa cena Ripple wynosiła 0,11 USD, którą osiągnął 13 marca 2020 r.

Prognozując potencjalny zwrot z inwestycji w Ripple, nawet jeśli cena osiągnie połowę poprzedniej stawki 1,50 USD, mówimy o ogromnym wzroście ceny prawie siedmiokrotnie lub więcej.

Czy nadal zastanawiasz się, „czy Ripple to dobra inwestycja”? Potencjał wzrostu Ripple jest wyższy niż Bitcoina. Porównaj te dwa scenariusze i zastanów się, który jest bardziej realistyczny: Bitcoin osiąga 70 000 USD w porównaniu z obecną ceną 9500 USD czy Ripple rośnie z 0,11-0,20 USD do 1,50 USD? Mam nadzieję, że masz pojęcie o potencjale inwestycyjnym Ripple.

Cena XRP 0,203977 $
ROI XRP 3 372,64%
Pozycja rynkowa # 4
Kapitalizacja rynkowa 8 998 020 669 USD
24-godzinna głośność 1 445 810 841 USD
Podaż w obiegu 44,112,853,111 XRP
Całkowita podaż 99,990,976,125 XRP
Maksymalna podaż 100 000 000 000 XRP
Haj wszechczasów 3,84 USD (4 sty 2018)
Niski w historii 0,002802 $ (7 lipca 2014)
52-tygodniowe maksimum / minimum 0,505467 USD / 0,115093 USD
90-dniowe maksimum / minimum 0,245920 USD / 0,115093 USD

Cena XRP, podaż, ranga, ATH i ATL.

Czy XRP to dobra inwestycja w 2020 roku?

Ripple jest jedną z najbardziej obiecujących walut cyfrowych, znaną z rozwiązań o szerokim zastosowaniu w świecie rzeczywistym i partnerstw z bankami.

Cyfrowe pieniądze, kryptowaluty i samo Ripple mają na celu poprawę naszej globalnej gospodarki i zwiększenie przejrzystości przekazów pieniężnych.

Rządy uznają wartość całej pracy wykonanej w tej dziedzinie. W tej chwili, niezależnie od wyzwań stojących przed Ripple, jego przyszłość rysuje się w jasnych barwach.

Praca wykonana przez Ripple budzi zaufanie, że w przyszłości firma będzie nadal się rozwijać i tworzyć nowe, lepsze technologie.

Jak zainwestować w XRP?

Zastanawiasz się, jak zainwestować w Ripple? Inwestowanie w Ripple jest dość łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać środki do wymiany, a następnie kupić lub sprzedać Ripple za pośrednictwem platformy. Poleciłbym wypróbowanie StormGain, ponieważ uważam, że jest to jedno z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań na rynku, z wieloma zaletami i bonusami w stosunku do konkurencji. Po zdeponowaniu środków i zakupie Ripple lub dowolnego portfela kryptowalutowego, takiego jak BTC, ETH lub LTC, możesz go wypłacić do dowolnego portfela kryptowalutowego lub po prostu zachować go bezpośrednio na giełdzie kryptowalut i śledzić, kiedy kupić lub sprzedać aktywa.

Aby śledzić swoją inwestycję, potrzebujesz zaufanej giełdy cyfrowej. Kompletny przewodnik dotyczący kupowania Ripple można znaleźć na naszym blogu.

Ale oto proste kroki, aby zainwestować w kryptowalutę:

 1. Zarejestruj konto w StormGain.
 2. Kup Ripple lub jakąkolwiek inną kryptowalutę przelewem bankowym lub kartą kredytową / debetową, lub wymieniając Bitcoin lub inną kryptowalutę.
 3. Platforma wymieni Twoje środki na wybraną kwotę Ripple przy najniższych opłatach na całym rynku.
 4. Kiedy Ripple jest w Twoim portfelu, śledź swoje przedsięwzięcie, będąc świadomym cen Ripple i trendów rynkowych.
 5. W tym momencie jesteś gotowy, aby czerpać zyski, sprzedawać lub wypłacać Ripple (XRP).

Korzyści z inwestowania w StormGain

StormGain to wielokrotnie nagradzana platforma do handlu, wymiany i kupowania kryptowalut. Dostępna jako poręczna aplikacja na smartfona lub online, misją StormGain jest udostępnienie rynku kryptowalut dla wszystkich. To sprawia, że ​​jest idealny dla początkujących, którzy chcą inwestować w Ripple i inne kryptowaluty.

Kluczowe korzyści z inwestowania w StormGain obejmują:

 • Najlepsze nagrody za handel i zarządzanie aktywami kryptograficznymi, w tym do 20% rabatów od opłat handlowych, do 15% premii od depozytów i do 10% rocznej premii odsetkowej od inwestycji.
 • Możliwość handlu parami kryptowalut z nawet 200-krotnym mnożnikiem jest wyższa niż jakikolwiek konkurent.
 • Wbudowane bezpieczne portfele kryptowalutowe dla 6 najpopularniejszych kryptowalut, w tym Ripple.
 • Wszechstronny program edukacyjny obejmujący webinaria, podręczniki i w pełni funkcjonalne konto demo umożliwiające wypróbowanie platformy przed dokonaniem wpłaty.
 • Różnorodne metody płatności, aby łatwo kupić Ripple lub inne kryptowaluty za prawdziwe pieniądze.

Platforma StormGain została wysoko oceniona przez publikacje finansowe, profesjonalnych traderów i zwykłych użytkowników za łatwość użytkowania oraz bardzo niskie prowizje i opłaty. Jeśli chcesz zainwestować w Ethereum i czerpać zyski z przyszłych podwyżek cen, czas zarejestrować się w StormGain i cieszyć się najlepszymi korzyściami i profesjonalnym wsparciem w branży kryptowalut!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy