Automatyczne opłacanie rachunków

Category: Cash Back
17 lutego 2021

Dowiedz się, jak używać karty Discover do regularnego opłacania rachunków domowych.

SZYBKIE LINKI

  • Zarządzanie kontem>
  • Odkryj urządzenia mobilne>
  • Wyciągi i płatności>
  • Korzyści z karty>
  • Nagrody za karty kredytowe>
  • Obsługa klienta>
  • Bezpieczeństwo i oszustwa>
  • Zasób>

ODKRYJ KARTY KREDYTOWE

Discover ® nie pobiera opłaty rocznej za każdą kartę

Karty kredytowe typu cash back:Discover it ® Cash Back, karta paliwowa i restauracyjna, NHL ® Discover it ®

Travel Credit Card:Discover it ® Mile

Studenckie karty kredytowe:Odkryj to Student ® Cash Back, Student Chrome Card

Secured Credit Card:Discover it ® Secured

Business Credit Card:Discover it ® Business Card

Karty kredytowe Cash Back

RRSO zakupu wstępnegowynosi0%przez14 miesięcyod daty otwarcia konta, wtedy obowiązuje standardowa RRSO zakupu.Intro Balance Transfer RRSOwynosi0%przez14 miesięcyod daty pierwszego przelewu, w przypadku przelewów w ramach tej oferty, które zostaną zaksięgowane na koncie do tego czasu, obowiązuje standardowa RRSO zakupu.Standardowa RRSO zakupu: 11,99%zmienna do22,99%zmienna, w oparciu o Twoją zdolność kredytową.RRSO gotówkowe: 24,99%zmienne. Zmienne APR będą się różnić w zależności od rynku w oparciu o Prime Rate. Minimalne odsetki: jeśli zostaną naliczone odsetki, opłata nie będzie niższa niż 0,5 USD.Opłata za zaliczkę:Albo10 $lub5%kwoty każdej zaliczki gotówkowej, w zależności od tego, która z tych kwot jest większa.Opłata za przeniesienie salda: 3%opłaty początkowej od sald przenoszonych przez i do5%opłaty za przyszłe transfery salda będzie obowiązywać.Opłata roczna: brak.Ceny na dzień. Płatności będziemy dokonywać według własnego uznania, w tym w sposób dla nas najkorzystniejszy lub najwygodniejszy. W każdym okresie rozliczeniowym będziemy generalnie stosować kwoty, które zapłacisz, które przekraczają minimalną należną płatność ze względu na salda o wyższych RRSO przed saldami o niższych RRSO na dzień zaksięgowania płatności.RRSO zakupu wstępnego karty kredytowej podróżnejwynosi0%przez14 miesięcyod daty otwarcia konta, wtedy obowiązuje standardowa RRSO zakupu.RRSOprzelewu początkowego wynosi10,99%przez14 miesięcyod daty pierwszego przelewu, w przypadku przelewów w ramach tej oferty, które zostaną zaksięgowane na koncie, obowiązuje standardowa RRSO zakupu.Standardowa RRSO zakupu: 11,99%zmienna do22,99%zmienna, w oparciu o Twoją zdolność kredytową.RRSO gotówkowe: 24,99%zmienne. Zmienne APR będą się różnić w zależności od rynku w oparciu o Prime Rate. Minimalne odsetki: jeśli zostaną naliczone odsetki, opłata nie będzie niższa niż 0,5 USD.Opłata za zaliczkę:Albo10 $lub5%kwoty każdej zaliczki gotówkowej, w zależności od tego, która z tych kwot jest większa.Opłata za przeniesienie salda: 3%opłaty początkowej od sald przenoszonych przez i do5%opłaty za przyszłe transfery salda będzie obowiązywać.Opłata roczna: brak.Ceny na dzień. Płatności będziemy dokonywać według własnego uznania, w tym w sposób dla nas najkorzystniejszy lub najwygodniejszy. W każdym okresie rozliczeniowym będziemy generalnie stosować kwoty, które zapłacisz, które przekraczają minimalną należną płatność ze względu na salda o wyższych RRSO przed saldami o niższych RRSO na dzień zaksięgowania płatności.

Student Credit Cards

Intro zakup RRSOwynosi0%przez6 miesięcyod daty otwarcia konta, wtedy obowiązuje standardowa RRSO zakupu.RRSOprzelewu początkowego wynosi10,99%przez6 miesięcyod daty pierwszego przelewu, w przypadku przelewów w ramach tej oferty, które zostaną zaksięgowane na koncie do tego czasu, obowiązuje standardowa RRSO zakupu.Standardowa RRSO zakupu: 12,99% – 21,99%zmienna, w oparciu o Twoją zdolność kredytową.RRSO gotówkowe: 24,99%zmienne. Zmienne APR będą się różnić w zależności od rynku w oparciu o Prime Rate. Minimalne odsetki: jeśli zostaną naliczone odsetki, opłata nie będzie niższa niż 0,5 USD.Opłata zaliczki pieniężne:Albo$ 10lub5%kwoty każdej zaliczki gotówkowej, w zależności od tego, która z tych kwot jest większa.Opłata za przeniesienie salda: 3%opłaty początkowej od sald przenoszonych przez i do5%opłaty za przyszłe transfery salda będzie obowiązywać.Opłata roczna: brak.Ceny na dzień. Płatności będziemy dokonywać według własnego uznania, w tym w sposób dla nas najkorzystniejszy lub najwygodniejszy. W każdym okresie rozliczeniowym będziemy generalnie stosować kwoty, które zapłacisz, które przekraczają minimalną należną płatność ze względu na salda o wyższych RRSO przed saldami o niższych RRSO na dzień zaksięgowania płatności.

Zabezpieczona karta kredytowa

22,99% standardowa zmienna APR zakupu. RRSOprzelewu początkowego wynosi10,99%przez6 miesięcyod daty pierwszego przelewu, w przypadku przelewów w ramach tej oferty, które zostaną zaksięgowane na koncie do tego czasu, obowiązuje standardowa RRSO zakupu.RRSO gotówkowe: 24,99%zmienne. Zmienne APR będą się różnić w zależności od rynku w oparciu o Prime Rate. Minimalne odsetki: jeśli zostaną naliczone odsetki, opłata nie będzie niższa niż0,5 USD. Opłata zaliczki pieniężne:Albo$ 10lub5%od kwoty każdej zaliczki, która jest większa.Opłata za przeniesienie salda: 3%Opłata początkowa od sald przeniesionych o i do5%będzie obowiązywać opłata za przyszłe przelewy salda.Opłata roczna: brak.Ceny na dzień. Płatności będziemy dokonywać według własnego uznania, w tym w sposób dla nas najkorzystniejszy lub najwygodniejszy. W każdym okresie rozliczeniowym będziemy generalnie stosować kwoty, które zapłacisz, które przekraczają minimalną należną płatność ze względu na salda o wyższych RRSO przed saldami o niższych RRSO na dzień zaksięgowania płatności.RRSO zakupu wstępnej karty kredytowej firmowejwynosi0%przez12 miesięcyod daty otwarcia konta, wtedy obowiązuje standardowa RRSO zakupu.Standardowa RRSO zakupu: 12,99%zmienna do20,99%zmienna, w oparciu o Twoją zdolność kredytową.RRSO gotówkowe: 24,99%zmienne. Zmienne APR będą się różnić w zależności od rynku w oparciu o Prime Rate. Minimalne odsetki: jeśli zostaną naliczone odsetki, opłata nie będzie niższa niż 0,5 USD.Opłata zaliczki pieniężne:Albo$ 10lub5%od kwoty każdej zaliczki, która jest większa.Opłata za przelew salda: 5%kwoty każdego przelewu.Opłata roczna: brak.Ceny na dzień. Płatności będziemy dokonywać według własnego uznania, w tym w sposób dla nas najkorzystniejszy lub najwygodniejszy. W każdym okresie rozliczeniowym będziemy generalnie stosować kwoty, które zapłacisz, które przekraczają minimalną należną płatność ze względu na salda o wyższych RRSO przed saldami o niższych RRSO w dniu zaksięgowania płatności.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy