5 bezpłatnych zajęć z finansów osobistych, które każdy powinien zapisać się jesienią

Category: Uzyskać Dostęp
17 lutego 2021

Teraz jest idealny czas dla dorosłych na refleksję nad własnymi doświadczeniami edukacyjnymi.

Jest to nie tylko kwartalny czas podatkowy, ale także początek nowego roku szkolnego, co daje nam wszystkim świetną wymówkę do myślenia o naszych (miejmy nadzieję szczęśliwych) latach szkolnych.

Dla większości z was oznacza to również zastanowienie się nad faktem, że prawdopodobnie nigdy nie otrzymaliście formalnego wykształcenia w dziedzinie finansów. W rzeczywistości, jak informował wcześniej Forbes, tylko 17 stanów w Stanach Zjednoczonych wymaga od uczniów szkół średnich wzięcia udziału w kursie z zakresu finansów osobistych.

Tak więc, tak naprawdę to od Ciebie zależy, czy będziesz kontynuować swoją edukację w zakresie finansów osobistych. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz zapisywać się na studia ani wydawać dużych pieniędzy na zajęcia, aby się poprawić. Rzeczywiście, istnieje wiele platform internetowych, które są całkowicie bezpłatne i czekają, aż się nauczysz.

Pozycjonowanie stałego dochodu na to, co nadejdzieForbes / SHOOK – zbierz 1,4 miliona dolarów, rekord w kategorii życzeńŁączenie się z klientami„W ciągu następnej dekady edukacja, jaką znamy, jest gotowa na kilka poważnych zmian – powiedział Matt Cooper, dyrektor operacyjny w Skillshare. Cooper wyjaśnił dalej, że Skillshare często widzi dorosłych uczących się w postaci „tradycyjnych pracowników, freelancerów i przedsiębiorców poszukujących rozwiązań, które pozwolą im zachować wiedzę i rozwijać swoje umiejętności, aby dotrzymać im kroku.

Skillshare oferuje użytkownikom dostęp do ponad 1000 bezpłatnych zajęć, jednak nie są oni sami. Inne, takie jak Udemy, Khan Academy, a nawet kilka uniwersytetów, zapewniają bezpłatne wykłady i zajęcia finansowe online.

„Dążymy do równości i dostępu do edukacji bez względu na płeć, położenie geograficzne, status ekonomiczny lub jakiekolwiek inne bariery, które tak często mogą hamować potencjał – powiedział John Murray z Alison, innej platformy oferującej bezpłatne zajęcia, udostępnioną Forbesowi.

Oto pięć całkowicie darmowych zajęć, które powinieneś wziąć tej jesieni, aby poprawić swoje umiejętności finansowe i kontynuować naukę na zawsze.

Księgowość w zaledwie godzinę! Krótkie wprowadzenie, dzielenie się umiejętnościami

Jak opisał Skillshare na swojej stronie: „Dzięki tym zajęciom nauczysz się podstaw rachunkowości i możesz je ukończyć w zaledwie godzinę. Dowiesz się również „równania księgowego, czym są konta t, jak stworzyć prosty bilans i jak stworzyć prosty rachunek zysków i strat.

Wprowadzenie do ubezpieczeń na życie i oszczędności emerytalnych, Alison

W klasie tej wzięło udział ponad 2500 uczniów, co uczy, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia na życie i oszczędności emerytalnych. Jak opisano na stronie, ten darmowy kurs finansów osobistych online „wprowadza i wyjaśnia podstawowe formy zarówno ubezpieczenia na życie, jak i oszczędności emerytalnych, z naciskiem na ich zastosowanie w Stanach Zjednoczonych. Jest to doskonała klasa dla każdego, kto planuje swoje finanse osobiste na całe życie i może pomóc wszystkim uczniowie rozumieją ogólny obraz wolności finansowej.

Czwórka podstaw finansów osobistych, Udemy

To idealne bezpłatne zajęcia dla każdego, kto dopiero zaczyna swoją własną podróż finansową. Ponad 14 000 osób zapisało się, aby dowiedzieć się o czterech głównych najemcach finansów osobistych. Jak wyjaśniła strona: „Pod koniec tego kursu będziesz wiedział, jak kontrolować swoje finanse, uzyskać motywację i pozostać zmotywowanym. Później, jeśli chcesz zostać ekspertem w dziedzinie finansów osobistych i wcześniej przejść na emeryturę, będziesz mieć mocne podstawy, aby zrozumieć, jak to zrobić. Zrozumiesz także zalety i wady różnych ścieżek finansów osobistych .

Osobiste i rodzinne planowanie finansowe, Coursera

Zajęcia z planowania finansów osobistych i rodzinnych są prowadzone przez University of Florida. Na zajęciach uczniowie nauczą się wielu „krytycznych zagadnień związanych z osobistym zarządzaniem finansami, które pomogą Ci nauczyć się rozważnych nawyków zarówno w szkole, jak i przez całe życie. (Uwaga: ta klasa może być audytowana za darmo, ale jeśli uczniowie chcieliby uzyskać dostęp do ocenianych materiałów, będą musieli zapłacić niewielką opłatę).

Znajomość finansów, Uniwersytet Macquarie

Na tej lekcji znajomości finansów „pokażemy Ci, jak wyznaczać swoje cele i jak je osiągać, korzystając z ustalonego, działającego planu oszczędnościowego. Kurs rozwinie również Twoją wiedzę na temat finansów osobistych, nauczy Cię inwestować i chronić swoje finanse na przyszłość.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy